Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Botanique
Brussel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:45
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
Cafe Stiels
Haarlem
Chassé Theater
Breda
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Energiehuis
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
Het Kielzog
Hoogezand
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
woensdag 21 oktober 2020
Iris Hond
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ghetto Kumbé
Tolhuistuin, Amsterdam
Steve Smyth
Tolhuistuin, Amsterdam
Kaia Kater
Vera, Groningen
Tim Fransen - De Mens en Ik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Werftheater, Utrecht
donderdag 22 oktober 2020
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Festival Circolo: The Alternative
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan als
Agnietenhof, Tiel
20:00
Abnormal - Coca Cola Sessions: The radar station
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
ABnormal - Double Bill: Mathieu Serruys +Liew Niyomkarn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Esinam
Botanique, Brussel
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
The Pact featuring Tollak Ollestad
CHV Noordkade, Veghel
19:00
Jappie en Michiel Thompson / The Grey Pants
Cinetol, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lucas Hamming - Haast
De Harmonie, Leeuwarden
Popronde Poppodium Pre-Party
De Helling, Utrecht
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Maaspoort, Venlo
Iris Hond
De Meenthe, Steenwijk
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ares
Doornroosje, Nijmegen
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Fuse live
Figi Theater, Zeist
Focus
Gebouw-T, Bergen op Zoom
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Sacred Sundays: Torus
Hedon, Zwolle
Clouseau
Het Depot, Leuven
De eeuw van Harry Belafonte
Het Kielzog, Hoogezand
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Flip Noorman - Leonard Cohen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
DIEHELEDING - 1001
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Pomme
Koninklijk Circus, Brussel
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Shirma Rouse
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
The Mauskovic Dance Band
Melkweg, Amsterdam
Rick de Leeuw
Mezz, Breda
De Jeugd Van Tegenwoordig
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Orpheus, Apeldoorn
Kolbak
P60, Amstelveen
Glennis Grace
P60, Amstelveen
20:00
De Kift
Paard, Den Haag
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
Teebs
Paradiso, Amsterdam
Super- Sonic Jazz Festival - ADE
Paradiso, Amsterdam
Rootsriders - Marley75
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
The Bluesbones
Spirit of 66, Verviers
Arena
Spirit of 66, Verviers
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Van Dik Hout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Albert Hammond Sr.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Sacksioni - Unlocked!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater de Kom, Nieuwegein
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker