Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. Wevelgem
Wevelgem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Spirit of 66
Verviers
20:15
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Trefpunt
Gent
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Musis
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Botanique
Brussel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:45
Trix
Antwerpen
Figi Theater
Zeist
P60
Amstelveen
WORM
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
Podium Victorie
Alkmaar
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
P60
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Hall Of Fame
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
De Helling
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:45
C.C. De Werft
Geel
Mezz
Breda
Veluvine
Nunspeet
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hedon
Zwolle
Cafe Stiels
Haarlem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
woensdag 21 oktober 2020
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tim Fransen - De Mens en Ik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tinlicker
Melkweg, Amsterdam
20:00
ToRa
Botanique, Brussel
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater aan de Schie, Schiedam
Weval (duo)
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 22 oktober 2020
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
20:00
Abnormal - Coca Cola Sessions: The radar station
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
ABnormal - Double Bill: Mathieu Serruys +Liew Niyomkarn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Albert Hammond Sr.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. Wevelgem, Wevelgem
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arena
Spirit of 66, Verviers
20:15
Ares
Doornroosje, Nijmegen
Bobo Stenson Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Clouseau
Het Depot, Leuven
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Danny Blue And The Old Socks
Trefpunt, Gent
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
De Ambassade - ADE
Paradiso, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte
Het Kielzog, Hoogezand
De Jeugd Van Tegenwoordig
Musis, Arnhem
20:00
De Kift
Paard, Den Haag
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
DIEHELEDING - 1001
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater De Omval, Diemen
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Esinam
Botanique, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan als
Agnietenhof, Tiel
Festival Circolo: The Alternative
013, Tilburg
Flip Noorman - Leonard Cohen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Focus
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - Asociale afstand
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:45
Fulco
Trix, Antwerpen
Fuse live
Figi Theater, Zeist
Glennis Grace
P60, Amstelveen
Global Charming / Kidbug
WORM, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Sacksioni - Unlocked!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Iris Hond
De Meenthe, Steenwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Jappie en Michiel Thompson / The Grey Pants
Cinetol, Amsterdam
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Jim van der Zee - Starting the Engine
De Meerpaal, Dronten
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - In het beste geval
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Judy Blank
TivoliVredenburg, Utrecht
Judy Blank
TivoliVredenburg, Utrecht
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Hoftheater, Raalte
Kolbak
P60, Amstelveen
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Bellevue, Amsterdam
Lucas Hamming - Haast
De Harmonie, Leeuwarden
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Maaspoort, Venlo
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Martijn Kardol - Welkom
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nigel Williams
C.C. Palethe, Overpelt
Paul Haenen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
Pomme
Koninklijk Circus, Brussel
Popronde Poppodium Pre-Party
De Helling, Utrecht
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:45
René van Meurs - Hunkert
C.C. De Werft, Geel
Rick de Leeuw
Mezz, Breda
Ronald Snijders - Een avond met mij
Veluvine, Nunspeet
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
DeLaMar, Amsterdam
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders - Marley75
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sacred Sundays: Torus
Hedon, Zwolle
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Shirma Rouse
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer