Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
De Grote Kerk
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
18:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurschuur
Wieringerwerf
Munttheater
Weert
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Schiervelde
Roeselare
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
Hoftheater
Raalte
Hoftheater
Raalte
P3
Purmerend
Overasselt Theater
Overasselt
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Oostkerk
Middelburg
De Spot
Middelburg
Muziekcoöperatie
Meppel
MECC
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
't Ukien
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Manifesto
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Studio 21
Hilversum
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Café de Cactus
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
vrijdag 30 oktober 2020
Van Dik Hout - Het is zo stil in mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Symphonic Rocknight
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Van Dik Hout - Het is zo stil in mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Symphonic Rocknight
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Spyro Gyra
Podium Victorie, Alkmaar
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
De Grote Kerk, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
18:30
Ezthetic
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 31 oktober 2020
Eva Crutzen - Opslaan als
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Arena
Boerderij, Zoetermeer
Percossa - UNPLUGGED
De Poorterij, Zaltbommel
Band of Friends
De Flux, Zaandam
De Kift
Zaantheater, Zaandam
The Best of the Carpenters
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Best of the Carpenters
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Munttheater, Weert
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Munttheater, Weert
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Junushoff Theater, Wageningen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Junushoff Theater, Wageningen
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
20:00
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Maaspoort, Venlo
20:00
De Schalm Verlicht Muziekspecial
Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Greetje Bijma / Oceanic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Lubbert Das
dB's, Utrecht
Edwin Evers Band
Scala Theater, Utrecht
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
Ares
TivoliVredenburg, Utrecht
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Markant Uden, Uden
Stones Sessions
De Pul, Uden
Axel Rudi Pell
De Pul, Uden
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Markant Uden, Uden
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rebelion presents The First Dose - Nachtshow
013, Tilburg
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Agnietenhof, Tiel
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Agnietenhof, Tiel
The LSB Experience - Beatles & Beyond
De Meenthe, Steenwijk
Rootsriders - Marley75
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rootsriders - Marley75
Theater de Stoep, Spijkenisse
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Marshmallow Moonshine
Poppodium Volt, Sittard
Iris Hond
Theater aan de Schie, Schiedam
Kevin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Studio de Bakkerij, Rotterdam
V11, The Shape Of Punk To Come & Baroeg present: Jaya The Cat
V11, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Festival Jazz International Rotterdam
LantarenVenster, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Flip Noorman - Leonard Cohen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Niels Geusebroek - Young at heart
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Winsinghhof, Roden
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Winsinghhof, Roden
Mart Hillen - In Concert
Theater De Verwachting, Ritthem
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Hoftheater, Raalte
Drukwerk
P3, Purmerend
Fuse live
Overasselt Theater, Overasselt
Infloyd
Groene Engel, Oss
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
Lucas Hamming - Haast
Theater Zinin, Nijverdal
Han Bennink & Joris Roelofs / Tini Thomsen
Doornroosje, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Kom, Nieuwegein
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Oostkerk, Middelburg
Portland
De Spot, Middelburg
Michelle David & The Gospel Sessions
Muziekcoöperatie, Meppel
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
Rob Scheepers - Gulzig
De Smeltkroes, Maarheeze
Popronde Pre-Party
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Typh Barrow
Le Forum, Liège
20:00
Galaxie's Nightshift
Het Depot, Leuven
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
Lisa Loeb - Extase
Het Veur Theater, Leidschendam
Miss Montreal
Neushoorn, Leeuwarden
Lavinia Meijer
De Harmonie, Leeuwarden
Cabaret Cafe
De Harmonie, Leeuwarden
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Supertramp Tribute
't Ukien, Kampen
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
John Coghans`s Quo
Manifesto, Hoorn
Lakshmi
Het Kielzog, Hoogezand
Diggy Dex
Studio 21, Hilversum
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
René van Meurs - Hunkert
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
The Billy Joel Experience
Café de Cactus, Hengelo
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: Pene Corrida, “Popmusic on Steroids!” + Puyn
Muziekcafé Helmond, Helmond