Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lidwinakerk
Best
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Todo
Best
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Duycker
Hoofddorp
Patronaat
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
RASA
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hedon
Zwolle
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Café Koos
Zwolle
Flint
Amersfoort
De Schattelijn
Geertruidenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
15:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
De Meester
Almere
19:00
Tuchthuis
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kasteel Radboud
Medemblik
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Jacobikerk
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
vrijdag 16 september 2016
20:00
Zuco 103
Victorie, Alkmaar
20:00
Taymir
Paard, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
3T
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Alba Plano / Forever Amy
Metropool, Hengelo
20:00
Mat McHugh / The Yum Yums
Paradiso, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Merain
Kasteel Doorwerth, Doorwerth
20:00
Kenny B / Surinaams Goud / Trafassi
Q-Factory, Amsterdam
20:00
East West Heavy Fest
Metropool, Hengelo
20:00
De Kf Is Vijf | Broederliefde + Smbg
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Klezmajeur
Lidwinakerk, Best
20:00
Assassin (band)
Little Devil, Tilburg
20:00
Zwelbastard
Todo, Best
20:00
The Roots Of Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Great Queen Rats
Bibelot, Dordrecht
20:00
Lose Control: Jack Shirak + Tommy Walker + Pat Baker + Joshua J + MC F
Mezz, Breda
20:00
Hef
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dario Arciniega
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
20:15
A Balladeer
De Helling, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Veste, Delft
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Humps & The Rushians - Tribute to Camel & Rush
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
HeavyLight / Keep Right / Luminize
Duycker, Hoofddorp
77 Bombay Street
Patronaat, Haarlem
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Quiet Hollers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
20:30
Release party Gifter
Groene Engel, Oss
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
21:00
Lakshmi + abART
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Hot Sprockets
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Jess Klein
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
MOTHXR
Rotown, Rotterdam
21:00
The New Power Revolution
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Chalo Correia - Het nieuwe 'vintage' geluid uit Angola
RASA, Utrecht
21:00
The Parrots
V11, Rotterdam
21:00
Lil Kleine
De Peppel, Zeist
21:00
Projekt Rakija
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Aidan
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Whodads @N9
N9, Eeklo
21:00
Class (reünie-concert)
De Bosuil, Weert
21:00
Erwin Nyhoff
Hedon, Zwolle
21:15
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Soul Food
Vorstin, Hilversum
22:00
Ferocious Dog
Vera, Groningen
23:00
Cho / Mr. Wonder
Patronaat, Haarlem
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 17 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Martha Jane & The Talisman
Café Koos, Zwolle
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
15:30
7 Layers Festival #1
Paradiso, Amsterdam
17:00
St. Louis Slim
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
Def P
De Meester, Almere
19:00
the Wounded Kings
Tuchthuis, Eindhoven
Cheat Codes
Melkweg, Amsterdam
19:30
3T
Melkweg, Amsterdam
19:30
Popronde
Hedon, Zwolle
20:00
Thomas Dybdahl
De Oosterpoort, Groningen
Tindersticks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dubvocaliza
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Parrots
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
20:00
LD Black Ritual: Absolutus (B) + Laster + Grey Aura
Little Devil, Tilburg
20:00
J.R. Smith & The Meteorites
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Haerlemsche Helden Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Big Bo / Ruben Hoeke Band / The Veldman Brothers
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Lost Bear
dB's, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Deerhoof
De Zwerver, Oostende
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Jacobikerk, Utrecht
20:30
The Humps 'Tribute To Camel'
De Pul, Uden
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Electric Lady - Ode aan Hendrix
Paard, Den Haag