Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Café Loburg
Wageningen
Paard
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Singer Theater
Laren
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Roma
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
De Zwerver
Oostende
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Club Nova
Amsterdam
Capitole
Gent
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Zuiderpark
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Simplon
Groningen
EKKO
Utrecht
20:00
Groene Engel
Oss
dB's
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
Openluchttheater Cabrio
Soest
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:00
Cinetol
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Cacaofabriek
Helmond
So What!
Gouda
21:00
Club Nova
Amsterdam
21:45
Groene Engel
Oss
Paradiso
Amsterdam
Forum Theater
Sittard
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
Het Zuiderpark
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Vorstin
Hilversum
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Bostheater Ommen
Ommen
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cinetol
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
21:00
Popcentrale
Dordrecht
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
De Speulkoel Anloo
Anloo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Iduna
Drachten
16:00
Mezz
Breda
Gigant
Apeldoorn
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Bostheater Ommen
Ommen
Bostheater Ommen
Ommen
Paradiso
Amsterdam
OCCII
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
donderdag 25 juni 2020
18:00
Marcel Serierse / Peter Tiehuis Trio
Café Loburg, Wageningen
Eefje De Visser
Paard, Den Haag
20:00
YVI
So What!, Gouda
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rachère Saxophone Quartet - Arvo Pärt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Iris Penning
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Eric Vaarzon Morel
Singer Theater, Laren
Choose Life Tribute
Duycker, Hoofddorp
20:00
Fabienne Julie en Colourful Minds
Duycker, Hoofddorp
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
20:00
Live at Lola: Mijke Eryng + Fred Goverde
LOLA050, Groningen
Ali Wong
AFAS Live, Amsterdam
Rundfunk
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Henhouse Prowlers
Vera, Groningen
20:30
Ruud Fieten / Voltage
Metropool, Hengelo
Ana Popovic
De Zwerver, Oostende
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
vrijdag 26 juni 2020
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Nieuwe Kolk, Assen
Kings of Leon / Snow Patrol
Het Zuiderpark, Den Haag
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
Dilana
Luxor Live, Arnhem
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
De Oosterpoort, Groningen
Aemen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
In `t Veld / MC DRT
Gigant, Apeldoorn
Rootsriders
Simplon, Groningen
Between the Jars
EKKO, Utrecht
20:00
Iris Penning
Groene Engel, Oss
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
Super 88
Grenswerk, Venlo
20:00
Josephine Odhil
Cinetol, Amsterdam
Robert Jon & The Wreck
Podium Victorie, Alkmaar
Rundfunk -
De Kleine Komedie, Amsterdam
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Ann My Guard
Mezz, Breda
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Knight Area
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Mooon
Cacaofabriek, Helmond
Pene Corrida
So What!, Gouda
21:00
Bizzey - Bizzey in de keuken
Club Nova, Amsterdam
21:45
Iris Penning
Groene Engel, Oss
Greyhounds
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 27 juni 2020
Nederlands Film orkest
Forum Theater, Sittard
19:00
Lebbis
Comedy Club Haug, Rotterdam
Two Too Many
Melkweg, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
20:00
Bismut / Monomyth / RRRags / Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
20:00
YVI
De Pul, Uden
Editors
Het Zuiderpark, Den Haag
D'pendanse
Koninklijk Circus, Brussel
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Maan
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Her Majesty
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
The Hillbilly Moonshiners
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
Khaled
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
Degenerate / Hallowed Fire / Nafearya
De Flux, Zaandam
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Likt
Duycker, Hoofddorp
JPEGMAFIA
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Someone
Cinetol, Amsterdam
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
21:00
Anquest
Het Bolwerk, Sneek
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
21:00
Stone Golem
Popcentrale, Dordrecht
Def Americans
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Pieter Jouke
Comedy Club Haug, Rotterdam
Helms Alee
Merleyn, Nijmegen
zondag 28 juni 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
14:30
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
Americana
De Speulkoel Anloo, Anloo
Dirk Scheele
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Agnostic Front
Iduna, Drachten
16:00
Piepschuim
Mezz, Breda
Irrelephant
Gigant, Apeldoorn
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Joe Bonamassa
Kursaal Oostende, Oostende
Bryan Ferry
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Albert Hammond Sr.
Q-Factory, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two and a half Girl
dB's, Utrecht
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Matteo Myderwyk
Paradiso, Amsterdam
Piri Reis
OCCII, Amsterdam
maandag 29 juni 2020
14:00
Lian Ray
Paradiso, Amsterdam