Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parktheater
Eindhoven
Iduna
Drachten
World Forum Theater
Den Haag
Vorst Nationaal
Brussel
La Madeleine
Brussel
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradox
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
So What!
Gouda
Rockhal
Esch zur Alzette
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
013
Tilburg
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Vera
Groningen
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Recreatiegebied De Berendonck
Wijchen
Vakantiepark Pagedal
Stadskanaal
De Doelen
Rotterdam
WORM
Rotterdam
Perron
Rotterdam
Feesttent Pesse
Pesse
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Vijfhuizen
Lisse
Dauwpop terrein
Hellendoorn
Grote Markt Den Haag
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Orangerie
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Flux
Zaandam
Lotto Arena
Antwerpen
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
De Kuip
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Simplon
Groningen
De Centrale
Gent
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Theater De Lampegiet
Veenendaal
EKKO
Utrecht
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Livestream
Online
Openluchttheater Lochem
Lochem
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Capitole
Gent
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Brielpoort
Deinze
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
vrijdag 28 mei 2021
Tribute to The Animals & Friends + Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Callahan Clearwater revival / Janis Joplin Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jandino - Opgefokt
Parktheater, Eindhoven
Blackbriar
Iduna, Drachten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Franglish
La Madeleine, Brussel
Wild Romance
Gigant, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Orpheus, Apeldoorn
Cleymans & Van Geel
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Dulfer 8.0
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jasmine Perez & FemmeTastic ft. MC Fuegoomamii
Melkweg, Amsterdam
Berget Lewis - Celebrate Tina
DeLaMar, Amsterdam
Donny Benét
Tolhuistuin, Amsterdam
Wolter Kroes
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Kraaien show 1
Podium Victorie, Alkmaar
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Oosterpoort, Groningen
OG3NE - Sweet Harmony Tour
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kommil Foo - OOGST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
20:30
K.O.Brass
Paradox, Tilburg
Jodymoon - Firestone
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leadbeaters
Patronaat, Haarlem
Steve 'n' Seagulls
Vera, Groningen
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Les Ogres de Barback
Rockhal, Esch zur Alzette
Amsterdam Klezmer Band
Mezz, Breda
Stef Bos
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
Viagra Boys
Paradiso, Amsterdam
Viagra Boys
Paradiso, Amsterdam
Sass Jordan
P60, Amstelveen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruben Annink
013, Tilburg
Jimmy Rosenberg | De Vorstin Wintersessies
Vorstin, Hilversum
Maiden United
Metropool, Hengelo
Jan Rot
Vera, Groningen
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
Robin Kester
Doornroosje, Nijmegen
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
De Kraaien show 2
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 29 mei 2021
Emporium Festival
Recreatiegebied De Berendonck, Wijchen
Secret Forest Festival
Vakantiepark Pagedal, Stadskanaal
PLAY!
De Doelen, Rotterdam
New Skool Rules
WORM, Rotterdam
New Skool Rules
Perron, Rotterdam
Muziekweekend Pesse
Feesttent Pesse, Pesse
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Keltfest
Vijfhuizen, Lisse
Dauwpop
Dauwpop terrein, Hellendoorn
Sniester Festival
Grote Markt Den Haag, Den Haag
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Queen + Adam Lambert
Ziggo Dome, Amsterdam
909 Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Flint, Amersfoort
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Dirk Scheele - show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Fource
Ahoy, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
15:00
Baroeg Worldwide on PRSPCT Radio
Baroeg, Rotterdam
Loïs Lane – Afternoon Show
Q-Factory, Amsterdam
Magic Tom & Yuri
De Flux, Zaandam
Skunk Anansie
Lotto Arena, Antwerpen
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
Fource
Ahoy, Rotterdam
Mosh Sit: Voidcrawler + Downtown District
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Streamers
De Kuip, Rotterdam
Steve 'n' Seagulls
Melkweg, Amsterdam
RANI
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
M. & Winterdagen
Simplon, Groningen
WENDE De Wildernis
De Centrale, Gent
Donny Benét
Botanique, Brussel
Idles
Melkweg, Amsterdam
King Krule
TivoliVredenburg, Utrecht
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Lampegiet, Veenendaal
MICH
EKKO, Utrecht
Martijn Fischer
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
BAROEG GAAT LIVE: DJ KLOKKENLUIDER VAN ROTTERDAM
Baroeg, Rotterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nathasja van Rosse
Livestream, Online
Edwin Evers Band
Openluchttheater Lochem, Lochem
Maan
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jandino - Opgefokt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Sass Jordan
Iduna, Drachten
ABBA GOLD EUROPE
Bibelot, Dordrecht
Ten Times A Million: Born Tomorrow Tour
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Clouseau
Brielpoort, Deinze
20:00
Liza Weald
Capsloc, Capelle aan den IJssel