Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Musicon
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
23:30
Paard
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rock Classic Bar
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:30
De Bosuil
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Lux
Nijmegen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Harmonie
Leeuwarden
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Drie Koningen
Groede
20:30
Atak
Enschede
15:30
Poppodium Apollo
Emmen
Parktheater
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
Lebuinuskerk
Deventer
14:00
Theater de Kampanje
Den Helder
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Willemeen
Arnhem
De Roma
Antwerpen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Compagnietheater
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
BIRD
Rotterdam
zaterdag 04 maart 2017
20:00
Genesis & Paris Supertramp
Theater de Kampanje, Den Helder
Rob Klerkx & the Secret
Musicon, Den Haag
19:30
Psychonaut
Paardcafe, Den Haag
20:00
Boris
Paard, Den Haag
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Diligentia, Den Haag
23:30
Seabiscuit & The Northern Dancer
Paard, Den Haag
JW Roy & Band
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Mirusia Louwerse
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Spant!, Bussum
20:00
Thievery Corporation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
PLASTICZOOMS
Rock Classic Bar, Brussel
3JS - U2, The Joshua Tree
Chassé Theater, Breda
20:30
JeBroer + support in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:30
Punk Rock Riot
Mezz, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Dayna Kurtz
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
The Bluebettes - Back to mono
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Iguana Death Cult
Concerto, Amsterdam
18:30
Indiestad: Austra
Paradiso, Amsterdam
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Waylon
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ronnie Flex
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Cinetol, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Meervaart, Amsterdam
22:00
Grails / Majeure
Paradiso, Amsterdam
23:00
Dr. Rude / Freestyle Maniacs / The Darkraver
P60, Amstelveen
Niet Schieten! - Kusje erop!
Flint, Amersfoort
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bettie Serveert
De Meester, Almere
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 maart 2017
15:30
The Lasses
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:30
Maurice van Hoek
De Bosuil, Weert
Amy Macdonald
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Loïs Lane
De Helling, Utrecht
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Dayna Kurtz
Lux, Nijmegen
JW Roy & Band
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Niki Jacobs - Babyconcerten
De Harmonie, Leeuwarden
14:00
Tarisio Kwintet NNO
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Hooverphonic with orchestra II
De Drie Koningen, Groede
20:30
The Three Degrees
Atak, Enschede
15:30
Dolf Jansen en The LSB Experience
Poppodium Apollo, Emmen
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
12:30
Narek Hakhnazaryan & Pavel Kolesnikov
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Rogier Telderman Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Deventer Vocaal Ensemble
Lebuinuskerk, Deventer
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kampanje, Den Helder
14:30
Marius Beets / Miguel Rodriguez
Theater Dakota, Den Haag
15:00
KRS-One / The Beatnuts
Paard, Den Haag
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Her Majesty - Déjà vu - a tribute to CSNY - met o.a. Bertolf & Jelle P
Mezz, Breda
Mercy John & band in Mezz Breda
Mezz, Breda
14:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Innerwish / Cirrha Niva / The Memory Remains
Willemeen, Arnhem
Daymé Arocena
De Roma, Antwerpen
Peter Beets meets Daniël von Piekartz - Een ode aan Ray Charles
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:00
Frederic Voorn
Concerto, Amsterdam
19:30
The Delta Saints
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Idan Raichel Project
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Kleine Komedie, Amsterdam
Strand Of Oaks
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tasseomancy
Sugar Factory, Amsterdam
Bitori
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:30
Wicked Jazz Sounds
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Simon & Garfunkel story - Dean Elliot
Flint, Amersfoort
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 06 maart 2017
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Queen - I want to break free
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Helmet
Patronaat, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
Amy Macdonald
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Drive By Truckers
Trix, Antwerpen
Matt Winson
Paradiso, Amsterdam
Banks
Paradiso, Amsterdam
Darius Rucker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gnash
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ashru Dhara / Shamita's Strings / Bartika's Jazz / Mandu & Visuddhi /
Compagnietheater, Amsterdam
22:00
TOKiMONSTA
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 07 maart 2017
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Schalm, Veldhoven
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Agnietenhof, Tiel
20:30
Nik West
BIRD, Rotterdam