Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Roepaen
Ottersum
18:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
Paard
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Mezz
Breda
19:30
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Korzo
Den Haag
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
16:00
dB's
Utrecht
13:00
Dassenakker Live
Houten
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
21:00
Cul de Sac
Tilburg
14:00
Concerto
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Victorie
Alkmaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schuur
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
013
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TheAtriuM
Mechelen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zondag 02 oktober 2016
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
18:00
Fathoms / Martyr Defiled / Pelgrim / Raven Called Sin
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
19:30
Augustana
Paradiso, Amsterdam
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
Ghostface Killah / Killah Priest
Paard, Den Haag
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jaimi Faulkner (AU)
Mezz, Breda
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
19:00
Bry / Roo Panes / Leo Stannard
Melkweg, Amsterdam
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
Equilibrium / Heidevolk
Dynamo, Eindhoven
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
maandag 03 oktober 2016
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
John Garcia
Victorie, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Frankie Ballard
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Kakkmaddafakka
Rotown, Rotterdam
20:30
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
Merleyn, Nijmegen
NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry
Martiniplaza, Groningen
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Life`s Electric
Club Ziggo, Amsterdam
21:00
Freakwater
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 04 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Self Defense Family / Creative Adult
Winston, Amsterdam
20:00
Kakkmaddafakka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Mister and Mississippi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Lesoir / Port Noir
Patronaat, Haarlem
MØ
Paradiso, Amsterdam
22:00
Living Hour
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
20:30
Freakwater
Merleyn, Nijmegen
19:30
Watsky
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ragazze Quartet - Fellow Travelers
Flint, Amersfoort
Wovenhand
Effenaar, Eindhoven
19:30
Moaning Cities / Monkey 3
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Dublin Legends
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Soweto Soul!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
Cultura, Ede
The Boxer Rebellion
013, Tilburg
woensdag 05 oktober 2016
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer
Vera, Groningen
Against The Current
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Dublin Legends / The Dubliners
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Suzanne Vega
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Lorrèn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Valgeir Sigurðsson
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon and Roy
Melkweg, Amsterdam
Wovenhand
Melkweg, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Meshell N'Dgeocello
LantarenVenster, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag