Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Pul
Uden
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Simplon
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
De Roma
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
V11
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
So What!
Gouda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Rockhal
Esch zur Alzette
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
20:30
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
P60
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Parktheater
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
22:00
C12
Brussel
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
Stadspark Groningen
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Ethias Arena
Hasselt
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
De Smeltkroes
Maarheeze
De Pul
Uden
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater PePijn
Den Haag
11:00
Theater Concordia
Enschede
12:00
Schouwburgplein
Rotterdam
vrijdag 18 september 2020
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chef'Special
013, Tilburg
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Doors
Mezz, Breda
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
zaterdag 19 september 2020
Kingsland Festival Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
Kingsland Festival Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Kingsland Festival Amsterdam
Olympisch Stadion, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
The Jimi Hendrix Music Festival Uden
De Pul, Uden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob Scheepers - Gulzig
Theater PePijn, Den Haag
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
12:00
MOMO presents First Steps: Gino Cochise & The Djago Worriors
Schouwburgplein, Rotterdam