Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Mansion24
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
Panama
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
J.C. De Klinker
Aarschot
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
22:00
013
Tilburg
22:00
013
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
De Zwerver
Oostende
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
La Zone
Liège
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
01:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
Vorstin
Hilversum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
4AD
Diksmuide
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
RASA
Utrecht
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
ACU
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Baroeg
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
13:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
Vorstin
Hilversum
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Vooruit
Gent
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
13:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
DE Studio
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
16:30
Paradiso
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 04 december 2015
20:30
Herman Brood Academie On Tour
Mezz, Breda
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Maison Du Malheur
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater De Kolk, Assen
Tangerine - In Stereo
Theater De Kolk, Assen
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
JW Roy / Leon Verdonschot
Mansion24, Apeldoorn
JW Roy & Leon Verdonschot
Gigant, Apeldoorn
20:00
Hudson Mohawke
Trix, Antwerpen
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam
Selah Sue
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Citizens!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peaches
Tolhuistuin, Amsterdam
The Mysterons / Tout Va Bien / Slomote
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Kate Boy
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
22:00
Uit Je Naad!
Panama, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Finntroll (FI) + Aktarum (BE)
P60, Amstelveen
20:00
Fresku
Fluor, Amersfoort
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Carnifex
J.C. De Klinker, Aarschot
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 december 2015
21:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
Ghost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ranestrane
De Pul, Uden
22:00
Suburban Disco
013, Tilburg
22:00
Supersized Freestyle Special
013, Tilburg
20:00
Jan Akkerman & Benjamin Herman
Het Bolwerk, Sneek
22:00
David Gogo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Noisia
Annabel, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Tourist LeMC
De Zwerver, Oostende
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Black Heart Rebellion
La Zone, Liège
20:00
Chatham County Line
30CC/Schouwburg, Leuven
01:00
Idiott Smith / Natalie Mering / Sean Nicholas Savage
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
ST8MENT presents Synth & Beat
Effenaar, Eindhoven
21:00
Roosbeef / Iwein Segers
4AD, Diksmuide
20:00
Julie Scott
Paard, Den Haag
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Will Johnson
Cactus Muziekcentrum, Brugge
kehlani
Melkweg, Amsterdam
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dralms
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Herman Pouderoyen
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 06 december 2015
20:00
Sledgehammer Nosejob
Hedon, Zwolle
14:30
Livin' Blues Experience
Boerderij, Zoetermeer
16:00
The Dogs Atomic Blues
De Bosuil, Weert
15:00
Cuca Roseta
RASA, Utrecht
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: CeJaY + A Brighter Light
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Mark Olson (The Jayhawks)
EKKO, Utrecht
Sophie Hunger
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Death Alley / Dirty Fences
ACU, Utrecht
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Arkona
Baroeg, Rotterdam
20:30
Chatham County Line
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Sean Nicholas Savage / Weyes Blood
WORM, Rotterdam
21:00
Antonio Reyes / Diego Del Morao
Grounds, Rotterdam
21:30
Kapitan Korsakov / Lushes
Rotown, Rotterdam
13:30
Jennah Bell / Will Knox
Red Shoe Sessions, Nijmegen
18:00
Planet Rose: Route 8 + Daze + Asquith
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rage (DE) + support
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
Sue The Night + The Yukon Club
Patronaat, Haarlem
Balthazar
De Oosterpoort, Groningen
The 20th Anniversary Of Demanufacture tour
Vooruit, Gent
16:00
Singer-songwriter Roos Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
20:00
Dark Sun Rising / Extremities
Altstadt, Eindhoven
K's Choice
Effenaar, Eindhoven
19:00
The Atomic Bitchwax
Iduna, Drachten
13:00
Northcote
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bombino
Burgerweeshuis, Deventer
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Boi Akih / Mehmet Polat Trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:30
Nunki
Mezz, Breda
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Mezz, Breda
17:00
Santana Hot Collective
Taverne, Bergen
19:00
B-Brave BAD-tour
Luxor Live, Arnhem
Battle Beast
Willemeen, Arnhem
16:15
Jennah Bell
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rae Sremmurd
Trix, Antwerpen
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
DE Studio, Antwerpen
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Saskia Laroo
Ruigoord Kerk, Amsterdam
16:30
Radio Eliza / Silent War / The Legs
Paradiso, Amsterdam
16:30
Edwin van Berkel / Find Us In Slumberland
Tolhuistuin, Amsterdam