Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Sint-Lambertus Kerk
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Theater de Beun
Heiloo
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
J.C. De Klinker
Aarschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Cafe Rocks
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
WORM
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Atak
Enschede
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
La Zone
Liège
22:00
013
Tilburg
22:00
013
Tilburg
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
4AD
Diksmuide
20:00
De Pul
Uden
Annabel
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
01:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Vooruit
Gent
22:15
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
PopEi
Eindhoven
Mezz
Breda
20:30
WORM
Rotterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:30
DE Studio
Antwerpen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Trix
Antwerpen
16:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Mezz
Breda
13:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
21:30
Rotown
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
13:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
21:30
ACU
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
RASA
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
vrijdag 04 december 2015
22:00
Dirty Fences
Merleyn, Nijmegen
20:00
dEUS
Muziekgieterij, Maastricht
dEUS
Sint-Lambertus Kerk, Maastricht
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Kift - Bidonville
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
De Dijk
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
21:00
Curtis Eller / de Sp aties
dB's, Utrecht
20:15
Cuca Roseta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Citizens!
Paradiso, Amsterdam
19:00
Carnifex
J.C. De Klinker, Aarschot
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
BloYaTop
Poppodium Volt, Sittard
Black Star Riders
013, Tilburg
19:30
Black Horse Society / Raglans
Paard, Den Haag
20:00
Black Bottle Riot
Cafe Rocks, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Metropool, Hengelo
21:00
Beans & Fatback
Bibelot, Dordrecht
20:30
Asmus Tietchens / DJ Zipo / Transport / DJs Tesk, Vomit Heat & Franco
WORM, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Andy Frasco
Atak, Enschede
20:00
A.L. Snijders / Gustaaf Peek / Thomas Beijer / Tjitske Jansen
Schuur, Haarlem
zaterdag 05 december 2015
20:00
Will Johnson
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Tourist LeMC
De Zwerver, Oostende
20:00
The Black Heart Rebellion
La Zone, Liège
22:00
Supersized Freestyle Special
013, Tilburg
22:00
Suburban Disco
013, Tilburg
22:00
ST8MENT presents Synth & Beat
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Roosbeef / Iwein Segers
4AD, Diksmuide
20:00
Ranestrane
De Pul, Uden
Noisia
Annabel, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
kehlani
Melkweg, Amsterdam
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Julie Scott
Paard, Den Haag
20:00
Jan Akkerman & Benjamin Herman
Het Bolwerk, Sneek
01:00
Idiott Smith / Natalie Mering / Sean Nicholas Savage
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
17:00
Herman Pouderoyen
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ghost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dralms
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
David Gogo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Chatham County Line
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2015
16:00
Tristan
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
The Dogs Atomic Blues
De Bosuil, Weert
20:00
The Balcony
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Atomic Bitchwax
Iduna, Drachten
The 20th Anniversary Of Demanufacture tour
Vooruit, Gent
22:15
Sumy Funk Force
Paradiso, Amsterdam
Sue The Night + The Yukon Club
Patronaat, Haarlem
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: CeJaY + A Brighter Light
Hostel Strowis, Utrecht
Sophie Hunger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sledgehammer Nosejob
Hedon, Zwolle
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Singer-songwriter Roos Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Mezz, Breda
20:30
Sean Nicholas Savage / Weyes Blood
WORM, Rotterdam
15:00
Saskia Laroo
Ruigoord Kerk, Amsterdam
17:00
Santana Hot Collective
Taverne, Bergen
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
DE Studio, Antwerpen
20:00
Rage (DE) + support
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Rae Sremmurd
Trix, Antwerpen
16:30
Radio Eliza / Silent War / The Legs
Paradiso, Amsterdam
18:00
Planet Rose: Route 8 + Daze + Asquith
Doornroosje, Nijmegen
16:30
Nunki
Mezz, Breda
13:00
Northcote
Bibelot, Dordrecht
20:00
Mark Olson (The Jayhawks)
EKKO, Utrecht
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Livin' Blues Experience
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
21:30
Kapitan Korsakov / Lushes
Rotown, Rotterdam
K's Choice
Effenaar, Eindhoven
13:30
Jennah Bell / Will Knox
Red Shoe Sessions, Nijmegen
16:15
Jennah Bell
Gigant, Apeldoorn
21:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Hans Teeuwen en The Painkillers
Melkweg, Amsterdam
16:30
Edwin van Berkel / Find Us In Slumberland
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
21:30
Death Alley / Dirty Fences
ACU, Utrecht
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dark Sun Rising / Extremities
Altstadt, Eindhoven
15:00
Cuca Roseta
RASA, Utrecht
20:30
Chatham County Line
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Bombino
Burgerweeshuis, Deventer