Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
15:30
De Schalm
Westwoud
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Festivalpark Werchter
Werchter
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
013
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Leeghwaterpark
Purmerend
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Cinetol
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
So What!
Gouda
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
20:00
Park Theater
Peer
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Megaland
Landgraaf
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:45
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Vera
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
21:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
Park Bekkerveld
Heerlen
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
Mezz
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
09:30
Olympisch Stadion
Amsterdam
11:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
11:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:45
Festivalpark Werchter
Werchter
13:00
Poppodium Volt
Sittard
13:00
Park Theater
Peer
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Ghelamco Arena
Gent
15:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Lewinski
Sneek
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Festivalpark Werchter
Werchter
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Cinetol
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
Baroeg
Rotterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Park Theater
Peer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
zaterdag 17 juli 2021
15:00
Nephylim
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Buitenspelen voor de GRAP: Someone + Nina June
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Dirk Scheele
Leeghwaterpark, Purmerend
15:30
NinaLynn
De Schalm, Westwoud
16:00
Nana Adjoa - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
De Amsterdamse Zomer: Snelle & De lieve jongens band - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
De Mens / Ruben Block
Festivalpark Werchter, Werchter
16:00
Lighters Up
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:00
Faske
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Eddy & the Ethiopians
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Rebelion Presents The First Dose
013, Tilburg
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Het Zomer Theater: Di-rect
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Tribute To Charlie Parker: James Carter & Jazz Orchestra Of The Concer
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Eddy & the Ethiopians
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
19:00
Erik van Muiswinkel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Goldband / Sophie Straat
Leeghwaterpark, Purmerend
19:00
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Hannah Mae
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Nephylim
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
The Garnals
Cinetol, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Tribute to Motown - stoelen uit de zaal
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
20:00
De Amsterdamse Zomer: Snelle & De lieve jongens band
Olympisch Stadion, Amsterdam
Compact Disk Dummies / Froukje
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Henk Hofstede
Neushoorn, Leeuwarden
Skapiche?!
So What!, Gouda
20:00
Tangarine
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
20:00
The Bruceband
Park Theater, Peer
20:00
Botaniek Live: Charlotte Adigéry / Sylvie Kreusch
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Maqam Al-Andalus
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Robin Borneman / Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Megaland, Landgraaf
20:00
Frank Boeijen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Amy Winehouse Undercover
Roepaen, Ottersum
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Steel Woods
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
B.J. Scott
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:30
Broeder Dieleman
Stevenskerk, Nijmegen
20:45
Stachel
dB's, Utrecht
Lyzza
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Geit / ¿Mon3y
Vera, Groningen
Tribute To Charlie Parker: James Carter & Jazz Orchestra Of The Concer
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Erik van Muiswinkel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Zuiderparktheater, Den Haag
21:45
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
S10
Burgerweeshuis, Deventer
Froday: Blacksta + Cathy
Doornroosje, Nijmegen
zondag 18 juli 2021
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
ParkCity Live
Park Bekkerveld, Heerlen
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
The Freeborn Brothers
Mezz, Breda
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
09:30
Monique Smit
Olympisch Stadion, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
11:00
Pim en Pom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
11:30
Helena Basilova
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Monique Smit
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:45
Werchter Parklife - Regi Live + Cleymans & Van Geel
Festivalpark Werchter, Werchter
13:00
Stan Smeets & Friends
Poppodium Volt, Sittard
13:00
Kapitein Winokio
Park Theater, Peer
13:00
Thuishaven Zomer w/ Palms Trax
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
13:00
Pim en Pom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
40 Jaar Tilt & Friends
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
15:00
Henk Hofstede
Het Bolwerk, Sneek
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
15:00
Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
15:00
Ellen Shae
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Fource
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Son De Aquí
Lewinski, Sneek
16:00
Stan Smeets & Friends
Poppodium Volt, Sittard
16:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Werchter Parklife: Jasper Steverlinck + Portland
Festivalpark Werchter, Werchter
Stoelen Uit De Zaal: Altın Gün
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Rolf Sanchez
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
The Arthurs
Cinetol, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Combichrist
Baroeg, Rotterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Joel Borelli
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Park Theater, Peer
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Amy Winehouse Undercover
Roepaen, Ottersum
20:00
Ruben Hein
Openluchttheater Amersfoort, Amersfoort
20:30
Niklas Paschburg
Stevenskerk, Nijmegen
Stoelen Uit De Zaal: Altın Gün
Concertgebouw, Amsterdam