Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
19:30
't Rozenknopje
Eindhoven
21:15
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Noord Aa
Zoetermeer
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Grenswerk
Venlo
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
De Nijverheid
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Museum Schokland
Schokland
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Park Theater
Peer
20:30
Groene Engel
Oss
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
20:00
Kruidtuin
Mechelen
Vrijthof
Maastricht
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
19:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
Megaland
Landgraaf
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
18:00
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
Ghelamco Arena
Gent
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Tolbrugstraat Waterzijde
Dordrecht
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Outdoor Valley
Bergschenhoek
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:45
Podium Victorie
Alkmaar
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
19:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Noord Aa
Zoetermeer
15:30
De Schalm
Westwoud
16:00
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
013
Tilburg
19:30
Het Bolwerk
Sneek
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
19:00
Leeghwaterpark
Purmerend
20:00
Park Theater
Peer
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Kursaal Oostende
Oostende
Livestream
Online
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Festivalterrein Oude Veerseweg
Middelburg
20:00
Kruidtuin
Mechelen
Vrijthof
Maastricht
Festivalterrein De Schans
Lichtenvoorde
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Megaland
Landgraaf
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
donderdag 15 juli 2021
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Parktheater, Eindhoven
19:30
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
21:15
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
3JS
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Roué Verveer
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Roué Verveer
Deventer Schouwburg, Deventer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Voltage
Luxor Live, Arnhem
Alceu Valença
Melkweg, Amsterdam
19:30
Belle and The Beats
Cinetol, Amsterdam
Police Deranged For Orchestra: Stewart Copeland & Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Guido Weijers
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Het Zomer Theater: Floor Jansen
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Nana Adjoa
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 juli 2021
Rastaplas
Noord Aa, Zoetermeer
Blackwave. / Emma Bale
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Hannah Mae
Grenswerk, Venlo
19:15
3JS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Son De Aquí
De Nijverheid, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Alverman
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Boaz Roelevink / Paul de Munnik / Tess Merlot
Museum Schokland, Schokland
20:00
Arijit Singh
Ahoy, Rotterdam
19:00
Fource
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Mens
Park Theater, Peer
20:30
Mick Stender
Groene Engel, Oss
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
20:00
Within Temptation
Livestream, Online
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
20:00
Botaniek Live: Kids With Buns / Sam de Nef
Kruidtuin, Mechelen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
19:00
Bony King of Nowhere / Meskerem Mees
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
16:00
Leonard Ford
Neushoorn, Leeuwarden
Landgraaf Live: ABBA Revival
Megaland, Landgraaf
20:00
Tim Knol
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
18:00
Lodewijk van Gorp / Sietse Huisman
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Stage 1,5: Een Kasper - Ep Release + Jacht
Patronaat, Haarlem
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Alicia Keys
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
20:00
Luwten
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Big Rivers Festival
Tolbrugstraat Waterzijde , Dordrecht
16:00
Bruut! & Anton Goudsmit
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Sophie Straat - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
19:30
Milow
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Milow
Zuiderparktheater, Den Haag
18:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
16:00
Suzan & Freek
Olympisch Stadion, Amsterdam
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Naaz
Paradiso, Amsterdam
Jazz Club XL: Tribute to Charlie Parker met James Carter & JOC
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cello Biënnale Kwintet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Elsrijk, Amstelveen
19:00
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
21:45
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
Het Zomer Theater: Typhoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Robin Borneman
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 juli 2021
19:00
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
Rastaplas
Noord Aa, Zoetermeer
15:30
NinaLynn
De Schalm, Westwoud
16:00
De Mens / Ruben Block
Festivalpark Werchter, Werchter
Compact Disk Dummies / Froukje
Festivalpark Werchter, Werchter
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:45
Stachel
dB's, Utrecht
Rebelion Presents The First Dose
013, Tilburg
19:30
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Hannah Mae
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
Dirk Scheele
Leeghwaterpark, Purmerend
19:00
Goldband / Sophie Straat
Leeghwaterpark, Purmerend
20:00
The Bruceband
Park Theater, Peer
20:00
Amy Winehouse Undercover
Roepaen, Ottersum
20:30
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
19:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Broeder Dieleman
Stevenskerk, Nijmegen
Lyzza
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Roué Verveer
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Froday: Blacksta + Cathy
Doornroosje, Nijmegen
City of Dance Festival
Festivalterrein Oude Veerseweg, Middelburg
20:00
Botaniek Live: Charlotte Adigéry / Sylvie Kreusch
Kruidtuin, Mechelen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Zwarte Cross Festival
Festivalterrein De Schans, Lichtenvoorde
20:30
B.J. Scott
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
16:00
Faske
Neushoorn, Leeuwarden
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Henk Hofstede
Neushoorn, Leeuwarden
Robin Borneman / Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Megaland, Landgraaf
20:00
Frank Boeijen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen