Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
M Leuven
Leuven
13:00
Markant Uden
Uden
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
De Brielsche Aap
Brielle
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Innocent
Hengelo
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Balie
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
013
Tilburg
V11
Rotterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
013
Tilburg
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:15
Kasteel Erenstein
Kerkrade
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
LOLA050
Groningen
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Concertgebouw
Amsterdam
zondag 16 augustus 2020
20:00
Brihang / IKRAAAN
M Leuven, Leuven
13:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
12:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
10:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 17 augustus 2020
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
Agnes Obel
013, Tilburg
dinsdag 18 augustus 2020
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 19 augustus 2020
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Toonzetters: Fresku
De Balie, Amsterdam
Stan Van Samang
Kursaal Oostende, Oostende
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Gatecreeper @ V11
V11, Rotterdam
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
donderdag 20 augustus 2020
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
Tim Akkerman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tijn van der Sanden
CHV Noordkade, Veghel
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Mama's Jasje
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
18:00
Fleurine
Tolhuistuin, Amsterdam
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Camille Camille / Portland
M Leuven, Leuven
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 21 augustus 2020
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Shadow of Intent
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Sergio
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
18:45
Roxeanne Hazes - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
Pokey Lafarge
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Paul de Leeuw
De Brielsche Aap, Brielle
19:00
Nielson
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Memphis Maniacs
Het Sieraad, Amsterdam
20:15
Lotte Walda
Kasteel Erenstein, Kerkrade
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Live at LOLA: Timo de Jong
LOLA050, Groningen
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jazz Club: Tutu Puoane Met Music & Words
Concertgebouw, Amsterdam