Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Iduna
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Pul
Uden
Manifesto
Hoorn
De Meester
Almere
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
La Madeleine
Brussel
Op Hodenpijl
Schipluiden
20:00
Club Nova
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
EKKO
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
De Peppel
Zeist
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zik Zak
Ittre
Vorstin
Hilversum
Café Sport
Beverwijk
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:45
Groene Engel
Oss
Muziekcafé Helmond
Helmond
Luxor Live
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
11:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grote Rietplas
Emmen
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Theater Kerkrade
Kerkrade
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Patronaat
Haarlem
Gigant
Apeldoorn
dB's
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Muziekgieterij
Maastricht
Luxor Live
Arnhem
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Trix
Antwerpen
Kursaal Oostende
Oostende
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstrand de Oerkap
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
De Romeynshoff
Rotterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Botanique
Brussel
Vorstin
Hilversum
Spirit of 66
Verviers
De Roma
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Bourla
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 06 juni 2020
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lesoir
De Pul, Uden
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
The Cairo Project
De Meester, Almere
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Will Tura
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
GOUD - jubileumeditie 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
30 Fans only: Alain Clark / Danny Vera / Duncan Laurence / Ilse DeLang
Ziggo Dome, Amsterdam
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Up The Irons
Vorstin, Hilversum
Sweet Mary Jane
Café Sport, Beverwijk
21:30
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
21:45
Def Americans
Groene Engel, Oss
LIVE: Dikke Dennis & the Røckers + Order of the Emperor
Muziekcafé Helmond, Helmond
backyard
Luxor Live, Arnhem
zondag 07 juni 2020
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Fabrizio Paterlini
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
Ustad Shahid Parvez
Bimhuis, Amsterdam
Orpheo Concert (ARM) - Hripsime Aghaqaryan
Theater Kerkrade, Kerkrade
Amelia White and the Blue Souvenirs
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Popschool concert (middag voorstelling)
Patronaat, Haarlem
HEBE
Gigant, Apeldoorn
Curtis Eller`s American Circus
dB's, Utrecht
Pauline Oostenrijk & Enno Voorhorst - Metamorfosen
De Maaspoort, Venlo
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Down By The River
Grenswerk, Venlo
3J'S
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kurt Vile
Muziekgieterij, Maastricht
Nona
Luxor Live, Arnhem
19:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Nicole Atkins
Trix, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Eline Mann / Wouter Hamel
Vorstin, Hilversum
Judeska in een nieuwe klucht Het HUIS van ASPORAAT
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva van Manen
Stadstrand de Oerkap, Haarlem
Ara Malikian
TivoliVredenburg, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
De Romeynshoff, Rotterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chris Redd
Boom Chicago, Amsterdam
Harem Scarem
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Tineke Postma Bloom Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 08 juni 2020
16:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
OM
Botanique, Brussel
Laundry BigBand / Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
Drive By Truckers
De Roma, Antwerpen
Kurt Vile
TivoliVredenburg, Utrecht
Tyler, The Creator
AFAS Live, Amsterdam
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 09 juni 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Hamilton Leithauser
Melkweg, Amsterdam
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Awkward I - KYD
De Kleine Komedie, Amsterdam
En Vogue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jack Poels - Blauwe Vear
Paard, Den Haag
Jan Rot - O Ja!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen