Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Q-bus
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. 't Vondel
Halle
Nieuwe Kerk
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
EM2
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
StudioGonz
Gouda
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Metropool Enschede
Enschede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Iduna
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
18:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Prinsenhof
Best
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
23:00
Meervaart
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Oktoberhallen
Wieze
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
15:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Jacobikerk
Utrecht
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
19:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Bolwerk
Sneek
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
14:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 25 mei 2018
20:30
SPOONFiSH
Q-bus, Leiden
Waylon (Uitverkocht)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Awkward i
Neushoorn, Leeuwarden
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Gruppo Sportivo
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jacin Trill / Leafs
Metropool, Hengelo
Graham Bonnet
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Brigitte Kaandorp
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jeangu Macrooy
Nieuwe Kerk, Haarlem
21:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
Donnerwetter
EM2, Groningen
21:00
The Oblivians
Vera, Groningen
21:00
EP presentatie Vera's Charm + Marble Heart
LOLA050, Groningen
19:30
Deathtrap EP release
StudioGonz, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Hammered / London Bullet / My Minds Mine / Søwt
The Jack, Eindhoven
20:15
The Dire Straits Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Frankie & The Witch Fingers
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Frankie
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Storksky & Mantra
Altstadt, Eindhoven
Pestilence
Iduna, Drachten
20:30
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
22:30
Rootbag
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:00
Rewire x Korzo - Jenny Hval & Ariel Kalma
Korzo, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Car Seat Headrest
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Saman Amini
Chassé Theater, Breda
18:30
Projekt Rakija
Mezz, Breda
20:00
Jamai
Mezz, Breda
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tom Russell
Luxor Live, Arnhem
21:00
David Benjamin
Luxor Live, Arnhem
20:30
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
Nick & Simon
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
The Compozers
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
20:00
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
Toppers in Concert - Pretty in Pink
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:30
João Sabiá & Roda Fina
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Causes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ruth Koleva
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Kili Kili Frou Frou / Lieve Louise en de Fanfare / Rose Marin
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
23:45
Native Response w/ Etapp Kyle & The Persuader
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
P60, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
20:15
The Book Of Genesis
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Christopher Paul Stelling
Paco Plumtrek, Almelo
Gallowstreet - Victorie 1 jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Diggy Dex
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
3J'S
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 mei 2018
Herman van Veen
Theater de Spiegel, Zwolle
23:45
ABSTRACT ft. Abstract Division
Filmtheater Luxor, Zutphen
Gazpacho
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Fonkel
De Peppel, Zeist
20:00
Golden Earring
Oktoberhallen, Wieze
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Callahan Clearwater revival - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
20:00
Gallowstreet
Grenswerk, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
15:30
Woodlum
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Donnerwetter
dB's, Utrecht
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
Sleep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Haux
EKKO, Utrecht
20:30
Grief & Gladness
Jacobikerk, Utrecht
21:00
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:30
Martijn Fischer zingt Hazes
De Pul, Uden
19:00
Marduk
013, Tilburg
New Cool Collective
Agnietenhof, Tiel
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Akkerman sings The Boss
Het Bolwerk, Sneek
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
melkbelly
V11, Rotterdam
Naaz
Rotown, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Steffen Morrison - Movin' On Tour
P3, Purmerend
14:30
Come Out And Play Festival
Groene Engel, Oss
20:00
Verse Vis 2018
De Zwerver, Oostende
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Author & Punisher / Sumac
Doornroosje, Nijmegen