Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Kelder
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:15
De Duif
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Simplon
Groningen
20:30
Infoversum
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:30
Simplon
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
De Bres
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
22:15
V11
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
22:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Kelder
Amersfoort
Bimhuis
Amsterdam
donderdag 30 april 2015
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Golden Earring
De Maaspoort, Venlo
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
De Speeldoos, Vught
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Junushoff Theater, Wageningen
Buitenstaanders
Het Klooster, Woerden
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Jacco Gardner
Hedon, Zwolle
vrijdag 01 mei 2015
20:30
Klone + Moodswing
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
MakeBelieve
De Kelder, Amersfoort
Martin Simek - Enkelspel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans en Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Causes / Gengahr / Other Lives
Melkweg, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Orgel Vreten
Paradiso, Amsterdam
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Madisen Ward and The Mama Bear
Vondelkerk, Amsterdam
20:15
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
21:00
San Fermin
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mud Morganfield - A Tribute to Muddy Waters
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Isabelle
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Fischer-Z Solo
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Maagd, Bergen op Zoom
The Posies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Chassé Theater, Breda
20:30
Nits - NITS?
Chassé Theater, Breda
20:30
Robben Ford
Mezz, Breda
21:00
Rape Blossoms
Mezz, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Diligentia, Den Haag
20:00
Paramatman / Tarzan's My Daddy
Paard, Den Haag
20:15
Greg Trooper
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Toegift, Den Hoorn
21:15
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Stereo Mc's
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jaap Zwart - Orgelrecital
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Edwin Evers Music Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Negura Bunget
Simplon, Groningen
20:30
Colin Stetson en Sarah neufeld
Infoversum, Groningen
21:00
Jacco Gardner + Eerie Wanda
Vera, Groningen
23:30
Applescal / David Douglas / Hubert Kirchner / Olaf Stuut / Some Chemis
Simplon, Groningen
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Audio Adam
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rock4
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Estudiantina Ensemble - Santiago de Cuba - Casa de la Trova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Aan de Slinger, Houten
Pater Moeskroen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Harmonie, Leeuwarden
The Real McKenzies
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Mysterons + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Bres, Leeuwarden
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Chicago Mike
Café de Sluys, Munnekezijl
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Zamora
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Björn van der Doelen / Jeroen Kant / Mathijs Leeuwis
Groene Engel, Oss
21:00
Talk Talk - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bo Saris
BIRD, Rotterdam
19:00
Horna
Baroeg, Rotterdam
Metropole Orchestra / Snarky Puppy
Theater Rotterdam, Rotterdam
22:15
Sam Amidon
V11, Rotterdam
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
20:00
Mike Watt & The Missingmen / Oldseed / Uz Jsme Doma
dB's, Utrecht
20:15
Utrechts Studenten Koor en Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:30
Tabatabaei / Win-Bang Trio & Maede
RASA, Utrecht
22:00
Ana Tijoux
De Helling, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Carte Blanche
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
20:00
Theatertour 2015
Schouwburg Venray, Venray
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Rory Block
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 02 mei 2015
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Northern Exposure Electronic Festival
Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam