Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spirit of 66
Verviers
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Roma
Antwerpen
19:00
Botanique
Brussel
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadspark Groningen
Groningen
18:30
Rotown
Rotterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
Vorst Nationaal
Brussel
Vera
Groningen
Poppodium Volt
Sittard
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Munttheater
Weert
Metropool
Hengelo
19:00
Luxor Live
Arnhem
Livestream
Online
Koninklijk Circus
Brussel
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Chassé Theater
Breda
20:00
BIRD
Rotterdam
Bernie's Beachclub
Zandvoort
19:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
20:00
So What!
Gouda
22:00
So What!
Gouda
18:30
Rotown
Rotterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
23:45
Paradiso
Amsterdam
Ossegempark
Brussel
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Mezz
Breda
19:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Livestream
Online
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
19:00
Hoftheater
Raalte
21:30
Hoftheater
Raalte
Groene Engel
Oss
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Flux
Zaandam
dB's
Utrecht
maandag 21 juni 2021
20:00
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
dinsdag 22 juni 2021
Tom Jones
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
19:30
The Kik + Mark Lada's Golden Arches
Paradiso, Amsterdam
19:00
Blaudzun (show 1)
Paard, Den Haag
Blaudzun (show 2)
Paard, Den Haag
20:30
Massi
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
19:00
LA Priest
Botanique, Brussel
woensdag 23 juni 2021
Peter Pannekoek
Theater de Bussel, Oosterhout
Hella Mega Tour: Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Stadspark Groningen, Groningen
18:30
Blaudzun
Rotown, Rotterdam
Judas Priest
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Jack Poels
Poppodium Volt, Sittard
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
Princess Nokia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeroen Woe
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anneke Van Giersbergen Eert Kate Bush
P60, Amstelveen
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Personal Trainer
Metropool, Hengelo
L7
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tijs Vanneste & de Pelikanen
C.C. De Werft, Geel
donderdag 24 juni 2021
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
The Henhouse Prowlers
Vera, Groningen
Pieter de Graaf
Poppodium Volt, Sittard
18:00
Het Zomer Theater: OG3NE
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Stage 1,5 - Waltzburg
Patronaat, Haarlem
20:00
Karin Bloemen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Calefax
Paradiso, Amsterdam
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Henk Hofstede (nits) - Showtickets & Live Stream Tickets
P60, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
18:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Peter Pannekoek
Munttheater, Weert
Fokko
Metropool, Hengelo
19:00
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
Randy Newman
Koninklijk Circus, Brussel
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
19:30
Vitamin B12
Dynamo, Eindhoven
19:30
Voorronde Roos van Nijmegen: Iok
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Voorronde Roos van Nijmegen: Thou Shalt Not Kill
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Secret Sisters
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Maaspoort, Venlo
19:30
Harko / Kalaallit Nunaat
Cinetol, Amsterdam
19:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
21:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
20:00
SMANDEM.
BIRD, Rotterdam
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
19:30
KO Brass
Amstelkerk, Amsterdam
vrijdag 25 juni 2021
20:30
Hands Off / POM
Vera, Groningen
20:00
Figgie
TivoliVredenburg, Utrecht
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
20:00
Tim Knol
So What!, Gouda
22:00
Tim Knol
So What!, Gouda
18:30
Nagasaki Swim
Rotown, Rotterdam
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
Dinner & Music with Jack and the Weatherman
Q-Factory, Amsterdam
Dinner and Music with Tineke Schoemaker and Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
20:30
Ann My Guard / Kristoffer Gildenlow
Poppodium Volt, Sittard
Personal Trainer
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Het Zomer Theater: Pink Sonic
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
23:45
Filth On Acid Presents: Reinier Zonneveld (live) - All Night Long
Paradiso, Amsterdam
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
18:00
3JS
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
3JS
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dominic Seldis - Music, Maestro!
Openluchttheater Cabrio, Soest
16:00
Maan
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Maan
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Crazy Little Things - 22:00u
Mezz, Breda
19:15
De Niemanders
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Black Bottle Riot / Voltage
Metropool, Hengelo
20:00
Loco & Spud feat. Multiplex
Melkweg, Amsterdam
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
20:00
Abel / Toonchi
Luxor Live, Arnhem
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
19:30
Lavinia Meijer
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Didier Super
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
19:00
Roué Verveer
Hoftheater, Raalte
21:30
Roué Verveer
Hoftheater, Raalte
Graceless
Groene Engel, Oss
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
The Lasses
De Flux, Zaandam
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht