Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
C.C. De tippe
Vledder
C.C. Mechelen
Mechelen
dB's
Utrecht
De Flux
Zaandam
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Figi Theater
Zeist
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Iduna
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
La Madeleine
Brussel
20:00
Leeuwenbergh
Utrecht
19:00
Livestream
Online
21:00
Livestream
Online
21:30
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
17:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium 't Beest
Goes
Podium heino
Heino
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
So What!
Gouda
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
Studio 21
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
C.C. De Plomblom
Ninove
C.C. Den Herd
Bladel
Cacaofabriek
Helmond
Capitole
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vrijdag 26 februari 2021
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Microwave
Bibelot, Dordrecht
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Jennie Lena
BIRD, Rotterdam
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
Flèche Love
Botanique, Brussel
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De tippe, Vledder
Stef Kamil Carlens
C.C. Mechelen, Mechelen
Bob Log III
dB's, Utrecht
Rapha Pico
De Flux, Zaandam
Christof van der Ven
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Meenthe, Steenwijk
Altın Gün
De Oosterpoort, Groningen
Beperkt Houdbaar - De Première
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
Lakshmi
Doornroosje, Nijmegen
Lakshmi
Doornroosje, Nijmegen
Big Country
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Uit De Riolen
Effenaar, Eindhoven
Aiden Knight
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
De Niemanders
Gigant, Apeldoorn
Kiki Schippers - Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
Goudse Schouwburg, Gouda
Goldband
Grenswerk, Venlo
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Hedon, Zwolle
Hannah Mae
Hedon, Zwolle
Mammal Hands
Het Bolwerk, Sneek
Voltage
Iduna, Drachten
Lakshmi
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Dandy Warhols
La Madeleine, Brussel
20:00
Joep Beving
Leeuwenbergh, Utrecht
19:00
De Oranje Expat Show - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
21:00
The Orange Expat Show - Utrecht International Comedy Festival
Livestream, Online
21:30
Bicep
Livestream, Online
Re-play
Luxor Live, Arnhem
17:00
Radio Melkweg: Djette Nanixa / iMAD
Melkweg, Amsterdam
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Eefje De Visser
Metropool Enschede, Enschede
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Munttheater, Weert
Stef Bos
Musis, Arnhem
Stef Bos
Musis, Arnhem
Van Dik Hout
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Van Dik Hout
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Def Americans
P60, Amstelveen
21:00
The Jack & The Joker [livestream]
Paard, Den Haag
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock-'n-roll Show - 19:30 Uur
Paradiso, Amsterdam
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock-'n-roll Show - 19:30 Uur
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vreemde Kostgangers - Doen het weer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stevie Ray Vaughan Undercover
Podium 't Beest, Goes
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium heino, Heino
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Posttheater, Arnhem
Infloyd
Q-Factory, Amsterdam
Berget Lewis - Celebrate Tina
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fource
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Likt
Simplon, Groningen
Tim Knol
So What!, Gouda
Tim Knol
So What!, Gouda
Kozmic Blue
Spirit of 66, Verviers
Brasero
Spirit of 66, Verviers
Nicky Romero
Studio 21, Hilversum
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Douwe Bob - theatertour 2021
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nynke Laverman
Theater De Winsinghhof, Roden
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Ludens, Voorburg
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ares
TivoliVredenburg, Utrecht
Siv Jakobsen
TivoliVredenburg, Utrecht
DJ St. Paul - Walk The Online
TivoliVredenburg, Utrecht
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
City of the Sun
Tolhuistuin, Amsterdam
Jan Rot
Vera, Groningen
Jan Rot
Vera, Groningen
Brainpower
Vorstin, Hilversum
zaterdag 27 februari 2021
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
Mooneye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Anton Goudsmit
Bimhuis, Amsterdam
Fat Nick
Bitterzoet, Amsterdam
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Baxter Dury
Botanique, Brussel
Okamy
Botanique, Brussel
Stef Kamil Carlens
C.C. De Plomblom, Ninove
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Den Herd, Bladel
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
Kommil Foo
Capitole, Gent
Spinvis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Spinvis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen