PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 22 nov
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
16:00
Hedon
Zwolle
15:00
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
16:00
Het Bolwerk
Sneek
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
16:30
Botanique
Brussel
20:45
dB's
Utrecht
19:15
Trix
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Studio 21
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
Patronaat
Haarlem
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Oostkerk
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Iduna
Drachten
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Flux
Zaandam
15:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
11:00
Munttheater
Weert
14:00
Munttheater
Weert
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
V11
Rotterdam
19:30
Scala Theater
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Paard
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
ma 23 nov
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Spirit of 66
Verviers
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Maaspodium
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
di 24 nov
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Rockhal
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Café Loburg
Wageningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen

zondag 22 november 2020

Will And The People Melkweg, Amsterdam
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin Hedon, Zwolle
15:00
Vera Mann - Goesting Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
20:00
VanWyck TivoliVredenburg, Utrecht
Typhoon Melkweg, Amsterdam
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
traumahelikopter plays the Stones Vera, Groningen
Traumahelikopter Vera, Groningen
Tino Martin Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Tina- the musical Beatrix Theater, Utrecht
16:00
The Church of Cash Het Bolwerk, Sneek
The Animals Markant Uden, Uden
Tamikrest Luxor Live, Arnhem
16:30
Stephane Ginsburgh Botanique, Brussel
20:45
Squirrel dB's, Utrecht
19:15
Safi Trix, Antwerpen
20:30
Rondé De Oosterpoort, Groningen
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE Roepaen, Ottersum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Paul de Munnik / Van Dik Hout Studio 21, Hilversum
Foto Parkway Drive
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
Nytt Land Patronaat, Haarlem
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions De Oostkerk, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc Almond Q-Factory, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Magnapop Iduna, Drachten
Luka Bloom Mezz, Breda
Lucas Santtana Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Livestream: Logosamphia Bibelot, Dordrecht
Infloyd De Flux, Zaandam
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater Gigant, Apeldoorn
20:00
Henrik Freischlader Band De Bosuil, Weert
Hannah Mae Melkweg, Amsterdam
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow Munttheater, Weert
Gallowstreet TivoliVredenburg, Utrecht
Fuse live Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Foto Fource
Fource Ahoy, Rotterdam
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Etmaal TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Dutch String Collective - Schubert Theater de Bussel, Oosterhout
Deeper V11, Rotterdam
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Brian de Graeve's Realisea Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Belphegor / Incantation Doornroosje, Nijmegen
Ane Brun Paard, Den Haag
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Aldebert Koninklijk Circus, Brussel
20:30
45ACIDBABIES Effenaar, Eindhoven

maandag 23 november 2020

Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Sessions: Druiprek Effenaar, Eindhoven
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Guru Guru Muziekgieterij, Maastricht
The Brew Spirit of 66, Verviers
Status Quo Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band Muziekgieterij, Maastricht
Oh Wonder TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Foto Karsu
Karsu Concertgebouw, Amsterdam
Jamie Cullum Koninklijk Circus, Brussel
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Björn van der Doelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ane Brun De Oosterpoort, Groningen
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard

dinsdag 24 november 2020

Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Therapy? Rockhal,
20:30
The Driver Era Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Roman Frayssinet Koninklijk Circus, Brussel
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Pagina 1