Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Popradar
Den Haag
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
13:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musicon
Den Haag
19:30
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
Munttheater
Weert
22:30
Mezz
Breda
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Atelier 210
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
woensdag 20 oktober 2021
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Benny Sings
Tolhuistuin, Amsterdam
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Imagine - The John Lennon songbook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric Vloeimans / Will Holshouser - Two for the road
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
The Fortunate Sons
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Back to the Country - Part 9
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jett Rebel - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
John Vooijs / Suzan Seegers / Tessa Sunniva / Tony Neef - Sound of Mus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruben Annink
Rotown, Rotterdam
20:00
Charly Luske - Story of Robbie Williams
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Haagse Popweek
Popradar, Den Haag
20:30
Rootsriders - Marley75 door Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Fosa YG
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
Texas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Dawn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luwten
Paradiso, Amsterdam
De Haagse Popweek
Paard, Den Haag
20:00
Blanks
Paard, Den Haag
13:00
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:15
Huun-Huur-Tu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Haagse Popweek
Musicon, Den Haag
19:30
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Munttheater, Weert
22:30
Langkamer
Mezz, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Doe Maar
Hedon, Zwolle
20:00
Blackbird / Suzy V
Doornroosje, Nijmegen
De Haagse Popweek
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Flying Horseman
De Roma, Antwerpen
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Ben Caplan
De Oosterpoort, Groningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Douwe Bob - theatertour 2021
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Janne Schra - Janne & de Vogels
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ocobar - Wonderful Tonight
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Chassé Theater, Breda
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Slow Crush / The Guru Guru
Botanique, Brussel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nubiyan Twist
Atelier 210, Brussel
Kommil Foo - OOGST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
STIKSTOF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
donderdag 21 oktober 2021
20:00
The Dutch Eagles - Muzikale goudzoekers!
Wilminktheater, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paceshifters
Vera, Groningen
20:00
Millionaire
Trix, Antwerpen
20:30
Zola Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
Marillion New Album Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
SLOPER
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Goldband
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Aïda in concert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Charly Luske - Story of Robbie Williams
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Jimi Hendrix Re-Experience - 50th Anniversary Tour
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
VanVelzen - Change of mind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Släpstick - The Roaring Twenties
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem