Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
22:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
15:30
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
De Hofnar
Aalten
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
EKKO
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
11:00
Ernesto's
Sittard
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
La Zone
Liège
15:30
Corneel
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Harmonie
Edam
14:30
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Bibelot
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
14:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
C.C. Den Herd
Bladel
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
22:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
Handelsbeurs
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:30
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 24 oktober 2015
Yo La Tengo
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Experimental Tropic Blues Band
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
[SU:M]
Bimhuis, Amsterdam
20:00
XTRM SKEER vs Therapy Sessions
Westerunie, Amsterdam
20:00
La Luz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Zappa Plays Zappa
Melkweg, Amsterdam
16:00
Clean Pete
Concerto, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Orgel Vreten
Fluor, Amersfoort
22:30
Partyshift
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
Hysterica
De Meester, Almere
17:00
BluesFellas
Café de Pilaren, Alkmaar
15:30
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
21:00
Soul Live: Diverse artiesten, zie extra info
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 25 oktober 2015
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Blues op zondag: Lefthand Freddy
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Eric Gales + Bettina Schelker
De Bosuil, Weert
20:30
Children of the Light Trio
Junushoff Theater, Wageningen
16:00
The Hoochies
Zaal Thijssen, Vlierden
Ryley Walker
EKKO, Utrecht
20:00
Youri Lentjes
De Kargadoor, Utrecht
Kid Ink
TivoliVredenburg, Utrecht
Slayer + Anthrax
013, Tilburg
19:00
The Light Brigade
Little Devil, Tilburg
16:00
Saskia Lankhoorn / Kate Moore
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Steve'n'Seagulls
Het Bolwerk, Sneek
11:00
ZU HELLE KAPELLE
Ernesto's, Sittard
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Son Lux
BIRD, Rotterdam
20:00
Gretchen Peters
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Anna Rune + Lisa & The Lumberjacks
P3, Purmerend
15:00
Walt & Tina Wilkins
Roepaen, Ottersum
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
18:00
Planet Rose: Wisp + Aleksi Perala + D'Arcangelo e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Intgeniep - Jeukt
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Apocalyptica
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Justin(e)
La Zone, Liège
15:30
Lely Sunday Afternoon met AlascA
Corneel, Lelystad
Sven Ratzke - STARMAN
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
[SU:M]
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dolf Jansen
Vorstin, Hilversum
20:00
Mylk
Muziekcafé Helmond, Helmond
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
20:15
Novastar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Bluebird
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Drommedaris, Enkhuizen
Rufus Wainwright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tin Men and the Telephone
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Banned From Utopia
Effenaar, Eindhoven
20:00
Krystl
De Reehorst, Ede
20:00
a balladeer / Assunta & The Light Orchestra / Birds That Change Colour
De Harmonie, Edam
14:30
Zandkasteel
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Morgan Heritage
Bibelot, Dordrecht
20:00
Lloyd en Ray
Popcentrale, Dordrecht
Pokey Lafarge
Burgerweeshuis, Deventer
Gregory Page
Paard, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Sean Taylor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Tallest Man on Earth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Zeni Geva
Magasin 4, Brussel
20:00
Luka Bloom
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
a balladeer
Mezz, Breda
20:30
Mother's Finest
Mezz, Breda
14:00
Amanda Pearcy / Betty Soo / Point Quiet / The Sideshow Tragedy / The S
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
17:00
Tribute to Van Morrison
Taverne, Bergen
16:00
Sprookjesfestival: Rockfrogs
Luxor Live, Arnhem
16:15
Bring the mourning on
Gigant, Apeldoorn
22:30
Hollis Brown
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mocky
Bitterzoet, Amsterdam
Patti Smith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Husky
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Pauw
Concerto, Amsterdam
16:00
Disney in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
High Tone
Victorie, Alkmaar
maandag 26 oktober 2015
The Tallest Man on Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gerardo Rosales
Grounds, Rotterdam
20:45
The Bohicas
Merleyn, Nijmegen
Luka Bloom
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Colorist
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Speedy Ortiz
Botanique, Brussel
Eros Ramazzotti
Paleis 12, Brussel
20:30
Cat Power
De Roma, Antwerpen
Pokey Lafarge
Trix, Antwerpen
22:15
Becca Stevens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Gengahr
Paradiso, Amsterdam
The Fratellis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Son Lux
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
20:15
Novastar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer