Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
ACU
Utrecht
16:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
13:00
Bibelot
Dordrecht
16:30
Mezz
Breda
18:00
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
DE Studio
Antwerpen
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Mezz
Breda
16:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
Patronaat
Haarlem
22:15
Paradiso
Amsterdam
Vooruit
Gent
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Het Depot
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Vorst Nationaal
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Mezz
Breda
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Hedon
Zwolle
De Speeldoos
Vught
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
BIRD
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
12:30
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paradox
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Death Alley / Dirty Fences
ACU, Utrecht
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
16:30
Edwin van Berkel / Find Us In Slumberland
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Hans Teeuwen en The Painkillers
Melkweg, Amsterdam
21:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
16:15
Jennah Bell
Gigant, Apeldoorn
13:30
Jennah Bell / Will Knox
Red Shoe Sessions, Nijmegen
K's Choice
Effenaar, Eindhoven
21:30
Kapitan Korsakov / Lushes
Rotown, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
14:30
Livin' Blues Experience
Boerderij, Zoetermeer
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Mark Olson (The Jayhawks)
EKKO, Utrecht
13:00
Northcote
Bibelot, Dordrecht
16:30
Nunki
Mezz, Breda
18:00
Planet Rose: Route 8 + Daze + Asquith
Doornroosje, Nijmegen
16:30
Radio Eliza / Silent War / The Legs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rae Sremmurd
Trix, Antwerpen
20:00
Rage (DE) + support
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
DE Studio, Antwerpen
17:00
Santana Hot Collective
Taverne, Bergen
15:00
Saskia Laroo
Ruigoord Kerk, Amsterdam
20:30
Sean Nicholas Savage / Weyes Blood
WORM, Rotterdam
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Mezz, Breda
16:00
Singer-songwriter Roos Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Sledgehammer Nosejob
Hedon, Zwolle
Sophie Hunger
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: CeJaY + A Brighter Light
Hostel Strowis, Utrecht
Sue The Night + The Yukon Club
Patronaat, Haarlem
22:15
Sumy Funk Force
Paradiso, Amsterdam
The 20th Anniversary Of Demanufacture tour
Vooruit, Gent
19:00
The Atomic Bitchwax
Iduna, Drachten
20:00
The Balcony
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Dogs Atomic Blues
De Bosuil, Weert
16:00
Tristan
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
maandag 07 december 2015
20:00
Barbarossa
Sugar Factory, Amsterdam
Ben van den Dungen Kwartet
Theater Concordia, Enschede
Bløf
Het Depot, Leuven
19:30
Doe Paoro
Melkweg, Amsterdam
Eric Vloeimans / Gatecrash
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Jan Akkerman ft. Benjamin Herman
P60, Amstelveen
21:00
Jennah Bell
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
King King
Spirit of 66, Verviers
MOJO & 3voor12 present: Balthazar (B) + Soviet Grass (B)
Patronaat, Haarlem
20:30
The Dø
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
the laundry bigband met tim kliphuis
Vorstin, Hilversum
20:30
The Wailers
TivoliVredenburg, Utrecht
Vonda Shepard
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Andy Frasco
Paradiso, Amsterdam
Balthazar
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Clutch
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cuca Roseta
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dead Soul
Trix, Antwerpen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ibeyi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Iris Penning / Jara / Koosje Sekreve / Lady Amazone / Pieter Jouke / T
Rietveld Theater, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jovanotti
Vorst Nationaal, Brussel
K's Choice + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
The Wailers (JM)
Mezz, Breda
20:00
Trixie Whitley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Yossi Sassi Band
Boerderij, Zoetermeer
woensdag 09 december 2015
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
Agent Fresco
Hedon, Zwolle
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
22:00
Andy Frasco
Merleyn, Nijmegen
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Benjamin Herman & Robin Nolan Trio in BIRD
BIRD, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Charles Aznavour
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Cracker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Die Nerven + WOLVON
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Florence + The Machine
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Gamma Ray
013, Tilburg
12:30
Golden Earring
De Roma, Antwerpen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jennah Bell
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lunatree
Paradox, Tilburg
22:00
Maarten Hogenhuis & Miguel Rodríguez (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam