Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
The Bull's Eye
Assen
Theater Dakota
Den Haag
17:30
Hofman
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
De hoogte
Winsum
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
RASA
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Artishock
Soest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:45
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Stathe
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Dakota
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Grand Theatre
Groningen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Metropool
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
De Klif
Nijmegen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Baroeg
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
23:00
Victorie
Alkmaar
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
21:00
Mezz
Breda
Porgy en Bess
Terneuzen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
12:00
Rietveld Theater
Delft
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
013
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Asgard
Beverwijk
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
StudioGonz
Gouda
21:00
N9
Eeklo
Het Trefpunt
Warmond
vrijdag 29 januari 2016
20:00
Method Man & Redman
Rockhal, Esch zur Alzette
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:00
Michael Mayer
EKKO, Utrecht
20:30
Michael Prins - A Dreamer's Dream is Forever To Be Yours
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mother Misery
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
17:30
N.O.R.A.
Hofman, Utrecht
20:00
Nahko And Medicine For The People
Simplon, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
20:00
New Rotterdam Jazz Orchestra feat. Kypski
Luxor Live, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Orquesta Tipica Mala Pinta
RASA, Utrecht
20:00
Patty Griffin
De Oosterpoort, Groningen
Paul Kalkbrenner
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
philharmonie zuidnederland - De invloed van de oude Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Point Quiet
Artishock, Soest
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:45
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sailing To Suez
Stathe, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
De Meerpaal, Dronten
20:30
Silly Walks (bluesrock) / F.O.D.
Paard, Den Haag
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
Stef Bos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
Suede
Paradiso, Amsterdam
21:00
Sunday Kids / The Monroes
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Taksim Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tame Impala
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
The Black Cult
Vera, Groningen
The Pink Floyd Sound
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Preacher Men
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Stevie Nimmo Trio + The BluesBones
Groene Engel, Oss
Tim Knol - Lost & Found
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tio Gringo
Gebr. De Nobel, Leiden
together PANGEA
Metropool, Hengelo
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Undercoversessie Tom Petty
Roepaen, Ottersum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Venomous Concept
Baroeg, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Wille and the Bandits - Grim Tim
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Angela Groothuizen - IKIGAI
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Author & Punisher / Bong Ra
dB's, Utrecht
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh
Den Diek, Lichtenvoorde
23:00
Barcode
Victorie, Alkmaar
20:00
Barking Bruce
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Broederliefde / SBMG
Hedon, Zwolle
20:30
Caamora Theatre Company / Clive Nolan / She in Concert
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Cendrillon
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
21:00
Convoy + Edison Effect
Altstadt, Eindhoven
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Cultura, Ede
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Danny Vera
Schouwburg Odeon, Zwolle
17:00
De Bloes Broers
Café de Pilaren, Alkmaar
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
21:00
Deaf Charley / The Barbeardians
Capsloc, Capelle aan den IJssel
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco
Rietveld Theater, Delft
21:30
Dez Mona
Rotown, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
Echo & The Bunnymen
013, Tilburg
16:00
Eefje De Visser
Concerto, Amsterdam
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
FIYAH met When The Shits The Fan, The Admiral, Franklin
Asgard, Beverwijk
20:30
Fluister: Bruno Sanfilippo (ARG) + Bruno Bavota (IT)
Bibelot, Dordrecht
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond