Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hoftheater
Raalte
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Omval
Diemen
Podium Hoge Woerd
De Meern
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
DRU Industriepark
Ulft
Cultura
Ede
Theater Zuidplein
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
Mainstage
's-Hertogenbosch
So What!
Gouda
Effenaar
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ATLAS Theater
Emmen
De Pul
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Toestanden op Podium
Bemmel
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
De Machinefabriek
Coevorden
Theater de Huiskamer
Weert
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Leidse Schouwburg
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Nijverheid
Utrecht
Janskerk
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Breepark
Breda
DRU Industriepark
Ulft
Breepark
Breda
Scala Theater
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Breepark
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
AFAS Live
Amsterdam
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Kik
Elst
Q-Factory
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Orpheus
Apeldoorn
Het Trefpunt
Warmond
Dok6
Panningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
MECC
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DNK
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultura
Ede
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Botanique
Brussel
Simplon
Groningen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
vrijdag 13 november 2020
The Best of Simon & Garfunkel
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Trigger
Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - In het beste geval
Fransche School Culemborg, Culemborg
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Vera Mann - Goesting
van Beresteyn, Veendam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Leest, Waalwijk
De Niemanders (Extra Show)
DRU Industriepark, Ulft
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
Zoutmus in concert
Theater Zuidplein, Rotterdam
22:00
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
LIVE: Volbeat, tribute by Volbeer
Muziekcafé Helmond, Helmond
Life
Merleyn, Nijmegen
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tim Knol
So What!, Gouda
La Pegatina
Effenaar, Eindhoven
zaterdag 14 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
ATLAS Theater, Emmen
De Niemanders
De Pul, Uden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg de Lawei, Drachten
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - lijmen
Toestanden op Podium, Bemmel
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Ocobar - Holland - Amerika Lijn
De Machinefabriek, Coevorden
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Huiskamer, Weert
Alex Ploeg - EGO
Theater Ludens, Voorburg
Iris Hond
De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Leidse Schouwburg, Leiden
LGW On / Off
TivoliVredenburg, Utrecht
LGW On / Off
EKKO, Utrecht
LGW On / Off
De Helling, Utrecht
LGW On / Off
De Nijverheid, Utrecht
LGW On / Off
Janskerk, Utrecht
Kiki Schippers - Meer
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vlamousse - Saampies
De Schattelijn, Geertruidenberg
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
Dag Van De Achterhoekse Popmuziek
DRU Industriepark, Ulft
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
O'G3NE
Scala Theater, Utrecht
Kruidkoek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Suzan & Freek
AFAS Live, Amsterdam
Le Guess Who ON/OFF
dB's, Utrecht
Typhoon - Lichthuis Op Reis
Paradiso, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Temple Fang
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Mercy John - Let It Go Easy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
La Pegatina
Doornroosje, Nijmegen
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kom, Nieuwegein
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
Dinner & Music with Jack and the Weatherman
Q-Factory, Amsterdam
Flip Noorman - Leonard Cohen
BREStheater, Brielle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Trefpunt, Warmond
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Dok6, Panningen
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Fischer zingt Hazes
MECC, Maastricht
Mylene & Rosanne - #twintytwinty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
VanVelzen - 1,5 meter sessies
DNK, Assen
The Best of Simon & Garfunkel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Bussel, Oosterhout
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
Stefano Keizers
Theater Sneek, Sneek
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Kampanje, Den Helder
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Broken Brass
Melkweg, Amsterdam
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Molenberg, Delfzijl
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dennis van Aarssen - That's life
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stef Bos - Bloemlezing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Trigger
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Van Dik Hout
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - In het beste geval
Werftheater, Utrecht
Sinan Eroglu zingt Jacques Brel
DeLaMar, Amsterdam
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
De Meerpaal, Dronten
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Parktheater, Eindhoven
Temple Fang
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Bombataz
Botanique, Brussel
Inge van Calkar
Simplon, Groningen
Laura (NL)
Capsloc, Capelle aan den IJssel