Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
22:30
Cafe de Pompe
Goes
Neushoorn
Leeuwarden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:30
WORM
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
De Waagschaal
Deventer
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paleis 12
Brussel
20:00
De Kleine Hedonist
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
De Peppel
Zeist
19:00
Little Devil
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Maison De La Culture
Tournai
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
So What!
Gouda
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
P3
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheltema Complex
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
Theater De Winsinghhof
Roden
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Sneek
Sneek
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
15:00
Hofman
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Dialoog
Ermelo
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Patronaat
Haarlem
22:00
De Bliksem
Den Helder
20:30
RASA
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:30
De Fles
Spijkenisse
Schouwburg Ogterop
Meppel
vrijdag 05 februari 2016
20:15
Dazzled Sticks
De Helling, Utrecht
22:30
De Broodroosters
Cafe de Pompe, Goes
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Disclosure
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:30
Dope Boys: Met Slick, Djoevenile, Vanityball, Roger Brouwn, Yung Feuri
WORM, Rotterdam
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fling - A sunny day in the rain
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Frank Blueka
De Waagschaal, Deventer
Fresku
Luxor Live, Arnhem
20:00
Friese Hardcore Night: When Walls Collapse + Heartgrown + Manu Armata
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Gare Du Nord
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jaya The Cat
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
KISS on the Rocks
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Kroese Records Labelnight: Robin Borneman / Einfach Kurt
Luxor Live, Arnhem
20:30
La légende du Roi Arthur
Paleis 12, Brussel
20:00
Lemon (NL)
De Kleine Hedonist, Antwerpen
19:30
Little Simz
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
Lucas van Merwijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
MakeBelieve
De Peppel, Zeist
19:00
Metal Battle SOVEREIGN Extremities - E.S.I. - Shadowrise - Jersey Devi
Little Devil, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Michael Prins
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Michel Jonasz
Maison De La Culture, Tournai
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Leidse Schouwburg, Leiden
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Orgaanklap
So What!, Gouda
22:00
Pleinvrees on Tour
Hedon, Zwolle
20:30
Pretty Filthy Creatures
Metropool, Hengelo
21:00
Rabasa
Grounds, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rhodes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rob Acda Award voorronde 4
Patronaat, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
20:15
Sandra van Nieuwland
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjako!
P3, Purmerend
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
Stef Bos
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Stream of Passion
Duycker, Hoofddorp
Sven Hammond: 10 year party
Paard, Den Haag
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
TAB
Centre Culturel d'Ans, Alleur
Tango Extremo
Theater De Winsinghhof, Roden
21:30
The Bad Penny Band (UK)
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
The Black Dahlia Murder
Dynamo, Eindhoven
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
21:00
Undercoversessie Iron Maiden
Roepaen, Ottersum
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
21:00
Vlammende Vrijdag w. Sores (live) + DJ Jurre
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
WILDPLASSEN
OCCII, Amsterdam
21:00
X Ambassadors
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 06 februari 2016
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Dialoog, Ermelo
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bixiga 70
RASA, Utrecht
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Bring On The Bloodshed (album release)
Patronaat, Haarlem
22:00
Brutal Mindz / Misfit–UK / Mr. Leathers
De Bliksem, Den Helder
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
RASA, Utrecht
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Colin Blunstone & his All Star Band
Manifesto, Hoorn
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Hof 88, Almelo
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel