Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Wilminktheater
Enschede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
STECK
Delft
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
20:00
dB's
Utrecht
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
De Helling
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
So What!
Gouda
20:30
Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Podium 't Beest
Goes
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De School
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De hoogte
Winsum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
So What!
Gouda
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Duycker
Hoofddorp
21:30
P3
Purmerend
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Luxor Live
Arnhem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
10:00
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 03 maart 2016
Kiss The Anus Of A Black Cat / The Black Heart Rebellion / ContraContr
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Kingcrow / Mind:Soul / Votum
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
John Buijsman / New Cool Collective
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jessy Hay
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Jeffrey Foucault
Paradiso, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jarryd James
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
20:00
Icky Pack EP Release
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Holy Wave + Heaters
ACU, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Grimes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Fred Eaglesmith & Band (Support Act: Tiff Ginn)
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Frances
Vondelkerk, Amsterdam
Fête de la Saint-Patrick et de la Bretagne
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Femme Vanille
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ezra Furman
Vera, Groningen
Ethan Johns
Rotown, Rotterdam
21:00
El Pino & The Volunteers / Goslink
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Earth, Wind & Fire Experience
Patronaat, Haarlem
21:00
Delft Blue Music hosted by Fat Harry
STECK, Delft
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Dan Stuart
Proeflokaal Belgie, Almelo
20:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Cymbaline
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Crossfaith
De Helling, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
20:30
Club 3voor12 NH
Victorie, Alkmaar
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
Causes
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Boy and Bear
Annabel, Rotterdam
20:00
Boudewijn de Groot
Parktheater, Eindhoven
20:30
Boubacar Traoré
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Boogiedown presenteert: The Cool Quest
Mezz, Breda
Birth of Joy
Podium 't Beest, Goes
20:15
Bertolf
Hedon, Zwolle
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
20:30
Antoine Pierre Urbex
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Aïsha Devi
De School, Amsterdam
20:30
3J'S - Tour 7
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
10CC
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
vrijdag 04 maart 2016
19:00
[PIAS] NITES
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Desire
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Waste
Little Devil, Tilburg
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Knol
So What!, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
The Young Folk
Effenaar, Eindhoven
The Libertines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
The Holydrug Couple
Paradiso, Amsterdam
The Doors in Concert - Celebration
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Cosmic Carnival
Goudse Schouwburg, Gouda
The Brew
Duycker, Hoofddorp
21:30
The B-Movie Orchestra
P3, Purmerend
20:30
TaxiWars ft. Tom Barman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stef Bos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Steak Number Eight
Luxor Live, Arnhem
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
Silversun Pickups
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Sex Jams + The Black Cult in Hall Of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roos Blufpand
Patronaat, Haarlem
20:00
Roald van Oosten (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Rico & Sticks - #OpgezwolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Récital Valentina Diaz-Frénot
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
10:00
Peter Rip & Big Band
Figi Theater, Zeist
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Peter Hertmans Quartet
Centre Culturel d'Ans, Alleur
20:00
Pat Smith / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
19:00
Ordo Rosarius Equilibrio + Sophia + Zwarte Poëzie
Baroeg, Rotterdam
20:15
Omnia - Celtic World
Theater de Schalm, Veldhoven