Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Janskerk
Utrecht
De Nijverheid
Utrecht
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Grenswerk
Venlo
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
DNK
Assen
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Toestanden op Podium
Bemmel
Chassé Theater
Breda
Breepark
Breda
Breepark
Breda
Breepark
Breda
BREStheater
Brielle
BREStheater
Brielle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capsloc
Capelle aan den IJssel
De Machinefabriek
Coevorden
De Molenberg
Delfzijl
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
vrijdag 13 november 2020
LGW On / Off
Janskerk, Utrecht
LGW On / Off
De Nijverheid, Utrecht
LGW On / Off
De Helling, Utrecht
LGW On / Off
EKKO, Utrecht
LGW On / Off
TivoliVredenburg, Utrecht
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
TivoliVredenburg, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vera Mann - Goesting
van Beresteyn, Veendam
Vera Mann - Goesting
van Beresteyn, Veendam
Iris Hond
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater de Schalm, Veldhoven
Ten Times A Million
Grenswerk, Venlo
Henrik Freischlader Band
Spirit of 66, Verviers
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Ludens, Voorburg
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Ludens, Voorburg
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Leest, Waalwijk
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Leest, Waalwijk
Blackbird
De Bosuil, Weert
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Charly Luske - The story of George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Charly Luske - The story of George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dennis van Aarssen - That's life
Theater De Storm, Winterswijk
Dennis van Aarssen - That's life
Theater De Storm, Winterswijk
Wolter Kroes
Zaantheater, Zaandam
New Cool Collective
De Flux, Zaandam
Wolter Kroes
Zaantheater, Zaandam
De Alliantie
Hedon, Zwolle
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 14 november 2020
Temple Fang
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Temple Fang
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Temple Fang
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
The Best of Simon & Garfunkel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Michelle David & The Gospel Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
The Best of Simon & Garfunkel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dennis van Aarssen - That's life
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dennis van Aarssen - That's life
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lesoir
Fluor, Amersfoort
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
Lenine & Martin Fondse
Bimhuis, Amsterdam
Typhoon
Paradiso, Amsterdam
The Great Communicators
Cinetol, Amsterdam
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
The College Hotel, Amsterdam
Suzan & Freek
AFAS Live, Amsterdam
Lakshmi
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera - Vera's Nightclub
Ziggo Dome, Amsterdam
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sinan Eroglu zingt Jacques Brel
DeLaMar, Amsterdam
Broken Brass
Melkweg, Amsterdam
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
Dinner & Music with Jack and the Weatherman
Q-Factory, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
Typhoon - Lichthuis Op Reis
Paradiso, Amsterdam
Suzan & Freek
AFAS Live, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Faces on TV
Trix, Antwerpen
Snelle
Lotto Arena, Antwerpen
Simply Red
Sportpaleis, Antwerpen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
VanVelzen - 1,5 meter sessies
DNK, Assen
VanVelzen - 1,5 meter sessies
DNK, Assen
Stef Bos - Bloemlezing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stef Bos - Bloemlezing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Grof geschud - lijmen
Toestanden op Podium, Bemmel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Chassé Theater, Breda
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
K3 - Dromentour
Breepark, Breda
Flip Noorman - Leonard Cohen
BREStheater, Brielle
Flip Noorman - Leonard Cohen
BREStheater, Brielle
ABnormal - Rhea
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Neighbourhood
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Yannick Noah
Koninklijk Circus, Brussel
Bombataz
Botanique, Brussel
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Spant!, Bussum
Jim van der Zee - Starting the Engine
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Laura (NL)
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Ocobar - Holland - Amerika Lijn
De Machinefabriek, Coevorden
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Molenberg, Delfzijl
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Molenberg, Delfzijl
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Theater de Kampanje, Den Helder
Britta Maria / Maurits Fondse - Aznavour, mon Amour
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
De Meerpaal, Dronten
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede