Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Soefitempel
Katwijk
So What!
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Rodahal
Kerkrade
21:00
RASA
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Prismare
Enschede
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:45
NiXenMeer
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Fluor
Amersfoort
Energiehuis
Dordrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:15
Den Bolder
Waspik
16:00
De Zwerver
Oostende
14:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schalm
De Meern
21:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Radstake
Heelweg
20:00
De Pul
Uden
De Pit
Terneuzen
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zaterdag 09 april 2016
20:00
Krystl
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Yentl & de Boer
Theater Het Raam, Hillegom
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dekoor - Close Harmony
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Eliades Ochoa
Theater De Kolk, Assen
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Martha Jane and The Talisman
Taverne, Bergen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lake Street Dive
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
40UP
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Mungo Jerry
Spirit of 66, Verviers
20:15
Gevoelige Snaren met Remy van Kesteren
Soefitempel, Katwijk
Eye On The Prize
So What!, Gouda
20:30
Arthur en Lucas Jussen / philharmonie zuidnederland - Fabelachtig Luca
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
LOUIS! - What a Wonderful World
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fling - A sunny day in the rain
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Stahlzeit, AC in DC & Present Danger
Rodahal, Kerkrade
21:00
Bamba Wassoulou Groove
RASA, Utrecht
20:00
Campfire Collaboration / Red Herring
RASA, Utrecht
20:30
Lee ''Scratch'' Perry + The Mad Professor
Q-Factory, Amsterdam
Tango Extremo
Prismare, Enschede
20:30
Downhill X: Grausame Töchter + support
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Evenmore / Pandora's Key / Sacred Seal / Synergy Protocol / Veil Of D
PopEi, Eindhoven
20:00
Starfish / Charlie Bit My Finger / The Hendrix Alive Project
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Lucky Fonz III
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Lilian Vieira
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sef
Patronaat, Haarlem
20:30
Maria de Fátima
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
AC in DC / Present Danger / Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marutyri
Paradox, Tilburg
22:00
Simo
Paradiso, Amsterdam
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jools Holland / The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
19:30
Dralms / Farao
Paradiso, Amsterdam
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
Gavin James
Paard, Den Haag
21:00
John Illsley & Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:45
John Pippus Band
NiXenMeer, Enschede
20:30
Niels Geusebroek
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Preacher Men
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Indian Askin
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Mister and Mississippi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rico & Sticks
Metropool, Hengelo
Jack Parow
Melkweg, Amsterdam
19:30
Born Ruffians
Melkweg, Amsterdam
18:30
Francois van Coke
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Markant Uden, Uden
20:00
De Geweldigheid / Orgaanklap
Manifesto, Hoorn
17:00
Satan
Little Devil, Tilburg
20:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
20:30
Tineke Postma & Greg Osby
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Hard Beats
Iduna, Drachten
Michael Prins
Hoftheater, Raalte
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
James Morrison
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Sheepdogs
Hedon, Zwolle
The Exploited / Peter Pan Speedrock (Afscheidstour)
Hedon, Zwolle
21:00
Dobet Gnahoré
Grounds, Rotterdam
20:00
HEMELS!!!! met DJ Remy / Warren Fellow
Groene Engel, Oss
20:30
Pauw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Bewilder
Fluor, Amersfoort
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
23:00
DRUM013: HENNING BAER + ALBERT VAN ABBE + FEN
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Metalfest Bandbattle + MaYaN
Dynamo, Eindhoven
20:00
SBMG & Double-D
Duycker, Hoofddorp
19:30
Amy Winehouse Special
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Rapalje
Dorpshuis Renesse, Renesse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Den Bolder, Waspik
16:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
14:00
Longstreet Music Fair (platenbeaurs)
De Zwerver, Oostende
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Legazzy
De Schalm, De Meern
21:00
Experienced?!? / Throat Of Autumn
De Reünie, Geleen
20:00
Lil Kleine
De Radstake, Heelweg
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
The Sore Losers
De Pit, Terneuzen
21:00
30xPI TOUR: DEF P
De Peppel, Zeist
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur