Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Helling
Utrecht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kubus
Lelystad
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Regentes
Den Haag
21:00
De Piek
Vlissingen
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
De X
Leiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Klooster
Woerden
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Manifesto
Hoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
21:15
P3
Purmerend
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Web
Bleiswijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 15 februari 2020
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
21:00
Talisk
De X, Leiden
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein