Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
Paradox
Tilburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
CC Asse
Asse
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DNK
Assen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
vrijdag 21 februari 2020
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Book Of Genesis
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Starfish
Patronaat, Haarlem
Do - Mijn Kleine Huis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ho99o9
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
DJ PUCH / DJ Stip
Vera, Groningen
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 22 februari 2020
Stormzy
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Ernst Reijseger / Neco Novellas
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Raketkanon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Willem 't Hart
Bibelot, Dordrecht
20:30
Het Zesde Metaal
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ash
Botanique, Brussel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sioen
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Axelle Red
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Bootleg Beach Boys
CC Asse, Asse
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Vive La Fête
De Helling, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
TAGO - Korean Drum
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Soul Preacher
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Spil, Roeselare
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
TAGO
DNK, Assen
20:15
Weval
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bokoedro & Future Jazz Band
EKKO, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Eusebiuskerk, Arnhem
Van Dik Hout
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Alexandra Alden & Dieter van der Westen
Grounds, Rotterdam
20:00
The Kik
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes