Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Skatepark Utrecht
Utrecht
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Winston
Amsterdam
De Avenue
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater PePijn
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Edesche Concertzaal
Ede
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gebäude 9
Keulen
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:30
North End
Haarlem
13:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 21 april 2017
20:00
Roots Riders
Bibelot, Dordrecht
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frances
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Textures
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mother's Finest
Metropool, Hengelo
Henk & Melle
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Barry Adamson
Paradiso, Amsterdam
Amber Arcades / Moss
Paard, Den Haag
20:00
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater De Kolk, Assen
20:00
Ben L’Oncle Soul
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
De Peppel, Zeist
20:00
Elvis The Concert
Hedon, Zwolle
20:00
Marcela Bovio
Kruisherenkapel, Uden
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Crying Boys Cafe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Mundo Park
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Tide
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Halve finale Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
20:00
On the House: Projectmanager / The Galactic Lo-fi Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Dive / Whispering Sons
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ntjam Rosie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jacques Mees
De Kargadoor, Utrecht
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:15
LOS - VAST
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Her Majesty
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Arnhemse Blues Night IV: Band of Friends
Luxor Live, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Mirusia Louwerse
Zaantheater, Zaandam
The Veils
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Noah Guthrie
De Helling, Utrecht
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Alex Roeka
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:30
Avery Sunshine
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Chad Lawson
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Kraak & Smaak
Podium 't Beest, Goes
20:30
Tigre Blanco
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
20:30
Fratsen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Paladins + Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
20:30
De Kraaien + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Mario Batkovic
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Ground Control
Gigant, Apeldoorn
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Diana Ross & The Supremes
Roepaen, Ottersum
21:00
STAVAST
Metropool, Hengelo
21:00
BZB
Altstadt, Eindhoven
21:00
Undeclinable Ambuscade
Hedon, Zwolle
21:00
Lost Bear
Skatepark Utrecht, Utrecht
21:00
Folk Road Show
De Spot, Middelburg
21:00
Wolvon
Vera, Groningen
21:00
Mykki Blanco
Rotown, Rotterdam
21:00
Marlou
Bibelot, Dordrecht
21:00
You Should Get To Know Us / überhaupt
Winston, Amsterdam
Mary Ocher & Your Government / The Ills
De Avenue, Breda
22:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 22 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Typhoon - Moro Lobi
Theater de Spiegel, Zwolle
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
Daniel Lohues - Moi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
De Dijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:30
Record Store Day Event
North End, Haarlem
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven