Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sportpaleis
Antwerpen
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:00
Reflektor
Liège
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
Plato Zwolle
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
De Spot
Middelburg
De Pul
Uden
De Piek
Vlissingen
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Flux
Zaandam
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
De Compagnie
Hasselt
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cafe The Spot
Erica
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 29 april 2017
Seun Kuti & Egypt 80
TivoliVredenburg, Utrecht
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
Akula Rhythm Band / Birth of Joy / Black River Delta / DeWolff / Littl
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karsu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
Spinvis
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Japanese House
Sugar Factory, Amsterdam
Lavinia Meijer
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Frank Boeijen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
Broederliefde
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Vive la France 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rotown's Dirty Thirty: Communions / Iceage / Rats on Rafts / The Sweet
Rotown, Rotterdam
20:00
STUFF.
Reflektor, Liège
23:00
De Kraaien
Q-Factory, Amsterdam
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
21:00
Julian Sas
Podium Hardenberg, Hardenberg
Lakshmi
Plato Zwolle, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
25 jaar DJ Isis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ex Cult
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pinkpop - Keep on rockin'
Paard, Den Haag
19:30
The Navigators Single Release
Paard, Den Haag
20:00
Aborted / Korpse
P60, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lazy Queen / Mantra Maze / Sugar Plum Fairy
Oefenbunker, Landgraaf
Valerie June
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:30
Sfeerworlf: Neon Indians
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Musician's Darlings
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Kraak & Smaak
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Mor Karbasi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Punkrockheavymetalkaraokeband
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Blue Grass Boogiemen
Molen De Ster, Utrecht
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
21:00
Christon
Mezz, Breda
Death Alley / Ecstatic Vision / Ruby The Hatchet
Merleyn, Nijmegen
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mula B & Louis
Manifesto, Hoorn
21:00
Outlaw Resident + Wisselfust
Little Devil, Tilburg
20:30
Oumou Sangare
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Story Arcs
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
21:00
Samba Toure
Grounds, Rotterdam
20:30
T-99 + Hoodoo Monks
Groene Engel, Oss
20:00
Wende Snijders
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Rootsiders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Figi Theater, Zeist
20:00
Mondays #3: The Wytches / Great Ytene / Mind Rays
EKKO, Utrecht
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:00
Civil War (ex- Sabaton) + Nightmare
Effenaar, Eindhoven
20:00
Charl Delemarre
Duycker, Hoofddorp
20:00
Cattle of the tribute bands
Duycker, Hoofddorp
20:00
United Voices of Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Chase & Status
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Démira
De Woeste Wieven , Diepenheim
Textures
De Spot, Middelburg
Saga
De Pul, Uden
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
20:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Dijk - Groef
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniel Lohues - Moi
De Molenberg, Delfzijl
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
Fuse
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Bep / Filthy McNasty / Mokerslag / Rofedt
De Flux, Zaandam
21:30
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
22:00
Neighbours Blues Band
De Compagnie, Hasselt
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
DAMN / Dark Crystal / Fools
Cafe The Spot, Erica
21:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Until Rain / Wolverine
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Bex Marshall
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel