Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Paard
Den Haag
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Peppel
Zeist
De Spot
Middelburg
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Mezz
Breda
20:00
Reflektor
Liège
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater de Kom
Nieuwegein
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
De Pul
Uden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Wilminktheater
Enschede
22:00
De Compagnie
Hasselt
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
013
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Stevenskerk
Nijmegen
Plato Zwolle
Zwolle
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Piek
Vlissingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Winston
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:00
Cafe The Spot
Erica
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Sparta Stadion 'Het Kasteel'
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
zaterdag 29 april 2017
Valerie June
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Until Rain / Wolverine
Boerderij, Zoetermeer
20:00
United Voices of Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
The Navigators Single Release
Paard, Den Haag
The Japanese House
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
Textures
De Spot, Middelburg
20:30
T-99 + Hoodoo Monks
Groene Engel, Oss
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
20:00
STUFF.
Reflektor, Liège
20:30
Story Arcs
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Spinvis
Theater de Kom, Nieuwegein
23:30
Sfeerworlf: Neon Indians
Neushoorn, Leeuwarden
Seun Kuti & Egypt 80
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Samba Toure
Grounds, Rotterdam
Saga
De Pul, Uden
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:00
Rotown's Dirty Thirty: Communions / Iceage / Rats on Rafts / The Sweet
Rotown, Rotterdam
21:00
Rootsiders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Progress Bar S02E07
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pinkpop - Keep on rockin'
Paard, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
Pater Moeskroen - Fiesta!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Ozark Henry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Outlaw Resident + Wisselfust
Little Devil, Tilburg
20:30
Oumou Sangare
LantarenVenster, Rotterdam
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ntjam Rosie
Wilminktheater, Enschede
22:00
Neighbours Blues Band
De Compagnie, Hasselt
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Musician's Darlings
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Mula B & Louis
Manifesto, Hoorn
20:15
Mor Karbasi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mondays #3: The Wytches / Great Ytene / Mind Rays
EKKO, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
MaYaN
013, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
22:00
LIVE: Punkrockheavymetalkaraokeband
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lazy Queen / Mantra Maze / Sugar Plum Fairy
Oefenbunker, Landgraaf
Lavinia Meijer
Stevenskerk, Nijmegen
Lakshmi
Plato Zwolle, Zwolle
Kraak & Smaak
Muziekgieterij, Maastricht
Karsu
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
17:00
K3
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Julian Sas
Podium Hardenberg, Hardenberg
Joe Bonamassa
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Her Majesty
Junushoff Theater, Wageningen
Hallo Venray
De Piek, Vlissingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Gnarwolves (UK) / Junkyard Safari
Winston, Amsterdam
Fuse
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Ex Cult
Paradiso, Amsterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:45
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Discover Berget Lewis
Zaantheater, Zaandam
20:00
Démira
De Woeste Wieven , Diepenheim
Death Alley / Ecstatic Vision / Ruby The Hatchet
Merleyn, Nijmegen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
De Kraaien
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk - Groef
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniel Lohues - Moi
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
DAMN / Dark Crystal / Fools
Cafe The Spot, Erica
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Figi Theater, Zeist
20:00
Civil War (ex- Sabaton) + Nightmare
Effenaar, Eindhoven
21:00
Christon
Mezz, Breda
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chase & Status
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Charl Delemarre
Duycker, Hoofddorp
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:00
Cattle of the tribute bands
Duycker, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
Broederliefde
Sparta Stadion 'Het Kasteel', Rotterdam
20:00
Boris in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Blue Grass Boogiemen
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Black Wizard / Tributor
't Ukien, Kampen
21:30
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
22:00
Bex Marshall
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam