Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Studio 21
Hilversum
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
So What!
Gouda
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Munttheater
Weert
19:00
Munttheater
Weert
20:00
Mimik
Deventer
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Maaspodium
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
Kursaal Oostende
Oostende
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Hoftheater
Raalte
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
vrijdag 20 november 2020
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Charly Luske - The story of George Michael
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
22:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
21:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Boerderij, Huizen
Iris Hond
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kris Kross Amsterdam
Studio 21, Hilversum
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Niels Geusebroek - Young at heart
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
Kozmic Blue
Spirit of 66, Verviers
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Tape Toy + Love Couple
So What!, Gouda
Ten Times A Million
So What!, Gouda
The Indien
Simplon, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolly Dots - Sisters on Tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
20:00
Le Motat
Roodkapje, Rotterdam
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
20:00
Krystl
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben'
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dennis van Aarssen - That's life
Philharmonie Haarlem, Haarlem
The Guru Guru
Patronaat, Haarlem
20:30
YIN YIN
Patronaat, Haarlem
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Estrella & Esquina 25 - Mujeres de Luna - Women in Music
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
21:30
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
Doe Maar
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
20:45
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
La Pegatina
Paard, Den Haag
19:00
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
Etana
P60, Amstelveen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
Broken Brass
Neushoorn, Leeuwarden
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Munttheater, Weert
19:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Munttheater, Weert
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
Aafke Romeijn
Mezz, Breda
Tygers of Pan Tang
Metropool, Hengelo
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Metropool, Hengelo
Flying Horseman
Merleyn, Nijmegen
Antoon
Melkweg, Amsterdam
Antoon
Melkweg, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Dijk
Markant Uden, Uden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Therapy?
Luxor Live, Arnhem
The Rubettes
Kursaal Oostende, Oostende
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Vera Mann - Goesting
Hoftheater, Raalte
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Faun
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jellephant & the Phantoms / Paracetamøl
Hall Of Fame, Tilburg