Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
013
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
Spirit of 66
Verviers
P60
Amstelveen
Bibelot
Dordrecht
So What!
Gouda
Patronaat
Haarlem
Cacaofabriek
Helmond
20:45
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
Zik Zak
Ittre
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
De Oosterpoort
Groningen
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
De Molenberg
Delfzijl
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
De Muze
Noordwijk
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Dok6
Panningen
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
22:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parochiehuis
Aalsmeer
Theater De Leest
Waalwijk
Maaspodium
Rotterdam
Podium heino
Heino
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Mimik
Deventer
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Anna theater
Helmond
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arto Theater
Schoonhoven
Zaantheater
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Markant Uden
Uden
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Toegift
Den Hoorn
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Veluvine
Nunspeet
vrijdag 20 november 2020
Matteo Myderwyk
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dennis van Aarssen - That's life
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Vera Mann - Goesting
Hoftheater, Raalte
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
20:30
Faun
Grenswerk, Venlo
20:30
Tom Russell
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
20:30
Estrella & Esquina 25 - Mujeres de Luna - Women in Music
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hannah Mae
Grenswerk, Venlo
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
YIN YIN
Patronaat, Haarlem
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
Doe Maar
Paradiso, Amsterdam
Aafke Romeijn
Mezz, Breda
Kozmic Blue
Spirit of 66, Verviers
Etana
P60, Amstelveen
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Tape Toy + Love Couple
So What!, Gouda
The Guru Guru
Patronaat, Haarlem
The ObsCURE
Cacaofabriek, Helmond
20:45
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
Kim Wilde
Neushoorn, Leeuwarden
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
Kasper van Kooten - Speeltijd
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Ancora - Wind in de Zeilen
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
Tygers of Pan Tang
Metropool, Hengelo
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Muze, Noordwijk
21:30
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Munttheater, Weert
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Boerderij, Huizen
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
Antoon
Melkweg, Amsterdam
Nana Adjoa
Vera, Groningen
22:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
22:00
Stef Bos - Bloemlezing
Agnietenhof, Tiel
22:00
Cloudsurfers / Hey Team
Doornroosje, Nijmegen
Flying Horseman
Merleyn, Nijmegen
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 21 november 2020
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Theater De Leest, Waalwijk
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Fuse live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Mimik, Deventer
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Niels Geusebroek - Young at heart
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Iris Hond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
Pieter de Graaf
TivoliVredenburg, Utrecht
Toine
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Fatfest
Markant Uden, Uden
15:30
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
16:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis
LantarenVenster, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
19:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Veluvine, Nunspeet