Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Luxor Live
Arnhem
21:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
18:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Capitole
Gent
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Maaspodium
Rotterdam
20:45
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Adelberg
Lommel
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Hoftheater
Raalte
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
De Oosterpoort
Groningen
Metropool
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Scala Theater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luxor Live
Arnhem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
So What!
Gouda
So What!
Gouda
19:30
Jan van Besouw
Goirle
Trix
Antwerpen
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Agnietenhof
Tiel
22:00
Agnietenhof
Tiel
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:00
Munttheater
Weert
21:30
Munttheater
Weert
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Ghelamco Arena
Gent
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
De Machinefabriek
Coevorden
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Fluor
Amersfoort
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultura
Ede
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Trix
Antwerpen
19:45
BIRD
Rotterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
donderdag 19 november 2020
20:00
Bruut! & Anton Goudsmit
Gebr. De Nobel, Leiden
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
21:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
18:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
vrijdag 20 november 2020
20:45
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
19:00
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:30
YIN YIN
Patronaat, Haarlem
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vera Mann - Goesting
Hoftheater, Raalte
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
21:00
Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
Tygers of Pan Tang
Metropool, Hengelo
20:30
Tom Russell
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Therapy?
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
The Rubettes
Kursaal Oostende, Oostende
The ObsCURE
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
The Indien
Simplon, Groningen
The Guru Guru
Patronaat, Haarlem
21:15
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
Ten Times A Million
So What!, Gouda
Tape Toy + Love Couple
So What!, Gouda
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Jan van Besouw, Goirle
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
21:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Steffen Morrison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Agnietenhof, Tiel
22:00
Stef Bos - Bloemlezing
Agnietenhof, Tiel
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Munttheater, Weert
21:30
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Munttheater, Weert
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Metropool, Hengelo
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Niels Geusebroek - Young at heart
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
Nana Adjoa
Vera, Groningen
Nana Adjoa
Vera, Groningen
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
Matteo Myderwyk
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Cultura, Ede
Marc Almond
Gebr. De Nobel, Leiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Luka
Trix, Antwerpen
19:45
Luka
BIRD, Rotterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Le Motat
Roodkapje, Rotterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
La Pegatina
Paard, Den Haag