Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Café Loburg
Wageningen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
10:00
Flint
Amersfoort
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Iduna
Drachten
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
16:30
Mezz
Breda
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
14:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
13:45
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
14:00
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
17:00
Vondelpark
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Woodstock69
Bloemendaal
013
Tilburg
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 03 juni 2017
20:00
Rambags, Stadhouders, Lijbaart
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 juni 2017
20:00
The Breath
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Captain Morgan Express
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
Shunyata
Café Loburg, Wageningen
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Boppin the Rock presents Shaun Young
dB's, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
20:00
Ramona
Gigant, Apeldoorn
21:00
Backgammon / Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
16:00
Dencity
Iduna, Drachten
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
23:00
Guus Christian / Jan Schulte
Merleyn, Nijmegen
16:30
Morrissey & Marshall
Mezz, Breda
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Imarhan
Paradiso, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
Walter Trout
Podium Victorie, Alkmaar
Dune Rats
Rotown, Rotterdam
14:00
James Oesi
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Dirty Protest
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Brent Cobb / Jasper Schalks
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Jack $hiraq / Paul Sinha / Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
The Kik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Rilan & The Bombardiers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Jochen Rueckert Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazz in Duketown: Dinosaur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Brandos + The Road Home
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
COCKNEY REJECTS (UK) + LANDMINE HEART EXCL. NL SHOW!
Willemeen, Arnhem
19:00
Yawning Man (USA) / Bright Curse (UK) / Acid Hammer
Winston, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
20:00
Paul Weller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
13:45
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Utrecht Centraal
EKKO, Utrecht
Descendents
Melkweg, Amsterdam
19:00
Red Sun Rising
Melkweg, Amsterdam
The Beach Boys
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
13:00
Ivo Janssen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Royal Trux
Paard, Den Haag
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
Dune Rats
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stray From the Path
Patronaat, Haarlem
20:00
Eyedress
Sugar Factory, Amsterdam
Morrissey & Marshall
The Waterhole, Amsterdam
17:00
TenTemPiés
Vondelpark, Amsterdam
15:45
Orange Skyline
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Alaska Pollock
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:45
ELLA
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Eelke Ankersmit
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Jake Bugg
Woodstock69, Bloemendaal
dinsdag 06 juni 2017
Alter Bridge
013, Tilburg
20:00
Nikitov
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Buffalo Tom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Noura Mint Seymali
BIRD, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Toto La Momposina
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Yamato
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Wednesday 13
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ab Soul
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Molochs
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sort of Revolution - Afstudeershow Marja Boender
Neushoorn, Leeuwarden
James Tillman
Paradiso, Amsterdam
Snarky Puppy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Six Organs of Admittance
Patronaat, Haarlem
20:30
The Brandos
Q-Factory, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Mindless
Sugar Factory, Amsterdam
woensdag 07 juni 2017
21:00
Mitch Rivers
't Rozenknopje, Eindhoven
Simple Plan
013, Tilburg
21:00
Komarov / Ostraca
ACU, Utrecht
22:00
Simone Cesarini – Graduation Concert
BIRD, Rotterdam
Wheatus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ducking Punches / Sean McGowan
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
45ACIDBABIES
Cinetol, Amsterdam
20:00
Gnod
dB's, Utrecht
19:30
Njambi
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
20:00
John Bramwell
Grenswerk, Venlo
20:00
Black Peaks
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jain
Melkweg, Amsterdam
Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Buffalo Tom
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Blupaint / Oak Valentine / The Little Years
Paradiso, Amsterdam