Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Huis van Eemnes
Eemnes
Iduna
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Burgerhaven
Deventer
Mimik
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
16:00
De Toegift
Den Hoorn
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
La Madeleine
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
21:00
BREStheater
Brielle
19:00
BREStheater
Brielle
21:30
Chassé Theater
Breda
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Parochiehuis
Aalsmeer
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
16:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
14:00
Munttheater
Weert
11:00
Munttheater
Weert
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Scala Theater
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
16:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
V11
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oostkerk
Middelburg
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Kerkrade
Kerkrade
Studio 21
Hilversum
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 21 november 2020
19:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Huis van Eemnes, Eemnes
Voltage
Iduna, Drachten
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Magnapop
Bibelot, Dordrecht
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
DeWolff
Burgerhaven, Deventer
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Mimik, Deventer
20:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
16:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Engel (NL)
Paard, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Paard, Den Haag
19:30
Popronde Pre-party
Paard, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
19:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Marvin Dee Band
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Abnormal - Volta & Ab present: shht
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dardust
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tawsen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Franglish
La Madeleine, Brussel
19:30
SKY H1
Botanique, Brussel
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
21:30
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
Nona
Luxor Live, Arnhem
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Roma, Antwerpen
22:00
Opera Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:30
Easy Life
Tolhuistuin, Amsterdam
Klangkarussell
De Marktkantine, Amsterdam
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Benjamin Herman
The College Hotel, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Drukwerk
Fluor, Amersfoort
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Marike Jager - Het grietje achter het liedje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Klink EP presentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Eazzup
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
zondag 22 november 2020
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Infloyd
De Flux, Zaandam
20:00
Henrik Freischlader Band
De Bosuil, Weert
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Munttheater, Weert
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Munttheater, Weert
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Squirrel
dB's, Utrecht
20:00
Tina- the musical
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
VanWyck
TivoliVredenburg, Utrecht
Gallowstreet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
The Animals
Markant Uden, Uden
16:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Deeper
V11, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fource
Ahoy, Rotterdam
Fource
Ahoy, Rotterdam
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE
Roepaen, Ottersum
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Dutch String Collective - Schubert
Theater de Bussel, Oosterhout
Belphegor / Incantation
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oostkerk, Middelburg
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Muziekcoöperatie, Meppel
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fuse live
Theater Kerkrade, Kerkrade
Paul de Munnik / Van Dik Hout
Studio 21, Hilversum
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
traumahelikopter plays the Stones
Vera, Groningen
20:30
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda