Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
In the Woods
Leusden
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Kielzog
Hoogezand
17:00
Het Entrepot vzw
Brugge
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
13:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fluor
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Event en conventioncenter Leiden
Leiden
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Dorpshuis De Stek
Grootebroek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
De Skâns
Gorredijk
23:00
De School
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
19:45
De Helling
Utrecht
21:30
De Bosuil
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
20:30
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
't Ukien
Kampen
't Getouw
Mol
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
11:30
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
12:00
Spant!
Bussum
10:00
Spant!
Bussum
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
13:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
17:00
North End
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
13:00
Muziekgieterij
Maastricht
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
La Madeleine
Brussel
17:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Iduna
Drachten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Grounds
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Fluor
Amersfoort
14:30
Fame @ Mediamarkt
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
zaterdag 04 november 2017
20:30
Corky Hughes / Grayson Capps
In the Woods, Leusden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
17:00
IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2017
Het Entrepot vzw, Brugge
21:00
Myles Sanko
Het Bolwerk, Sneek
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
13:45
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mad Dog Mcrea
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
My Generation: Invitation to Earth & Fire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Paul Sinha
Fluor, Amersfoort
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Fluor, Amersfoort
20:15
Danny Vera
Flint, Amersfoort
20:00
Hollands Live
Event en conventioncenter Leiden, Leiden
Julien Baker
EKKO, Utrecht
Amaranthe / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
20:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
The Purple Project a Prince Tribute
Dorpshuis De Stek, Grootebroek
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Fischer
De Spot, Middelburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
23:00
Steffi
De School, Amsterdam
20:00
Navarone
De Pul, Uden
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:00
CCC Inc
De Meester, Almere
19:45
Textures
De Helling, Utrecht
21:30
Ray Wilson - Genesis Classic
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sarathy Korwar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Dangers of the Sea
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Suzanne Ciani
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gabriel Garzón-Montano
BIRD, Rotterdam
21:00
Tangarine
Bibelot, Dordrecht
20:15
Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
23:00
DJ Bone
Atak, Enschede
20:30
Sef
Atak, Enschede
20:00
Mount Kimbie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mehmet Polat Trio / Tiltan
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Ilen Mer
Altstadt, Eindhoven
20:00
Off The record Fesrival
't Ukien, Kampen
Blaudzun
't Getouw, Mol
zondag 05 november 2017
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
11:30
Racoon
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:30
Stu Larsen
Tolhuistuin, Amsterdam
Melanie De Biasio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
José James
TivoliVredenburg, Utrecht
Wende Snijders - Mens
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
14:30
Javier Garcia Vicente / Marcel Verbeek / Wilmaen Marcel Smulders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
19:30
Steve Gunn
Sugar Factory, Amsterdam
12:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
10:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
20:00
Tony Coleman ft. Henry Carpaneto 5tet
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
16:00
The Hackensaw Boys
Podium 't Beest, Goes
Decapitated / King Parrot
Patronaat, Haarlem
20:30
Mount Kimbie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kari Faux
Paradiso, Amsterdam
13:15
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ala.ni
Paradijskerk, Rotterdam
The Dire Straits Experience
Paard, Den Haag
16:00
Makaya McCraven
Paard, Den Haag
17:00
Racoon
North End, Haarlem
20:00
Mexican Surf + Solitary Zebra
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Trio of Liberty ft. Don Braden
Muziekpodium DJS, Dordrecht
13:00
Words on Fire
Muziekgieterij, Maastricht
12:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
ROOTZZ
Mezz, Breda
20:00
Crossing Border Den Haag
Metropool, Hengelo
22:00
Kneebody
Merleyn, Nijmegen
20:00
This Is The Kit
Melkweg, Amsterdam
Guano Apes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Findlay
Melkweg, Amsterdam
19:00
Myles Sanko
Melkweg, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:15
Arrested Development
Luxor Live, Arnhem
20:00
Asaf Avidan
La Madeleine, Brussel
17:00
De B-kant
Kraaij & Balder, Eindhoven
15:30
Amy Lavere / Will Sexton
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
The Bluebirds
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dan Baird & Homemade Sin
Iduna, Drachten
20:00
Mad Dog Mcrea
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dangers of the Sea
Hedon, Zwolle
14:00
Choro Festival
Grounds, Rotterdam
Seun Kuti & Egypt 80
Grenswerk, Venlo
20:00
A Liquid Landscape
Gigant, Apeldoorn
16:15
Dries
Gigant, Apeldoorn
14:00
Novatia
Fluor, Amersfoort
14:30
Racoon
Fame @ Mediamarkt, Amsterdam
20:15
Kneebody
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Orchestra Baobab
Doornroosje, Nijmegen
18:00
The Brew
Den Heilige Cornelius, Roermond