Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
20:00
MECC
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Zik Zak
Ittre
20:45
Zik Zak
Ittre
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:30
Theater De Boerderij
Huizen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Podium
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Studio 21
Hilversum
21:30
Vorstin
Hilversum
Studio 21
Hilversum
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Estrado
Harderwijk
21:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Slachthuisterrein
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
21:30
Vooruit
Gent
20:00
Capitole
Gent
19:15
Vooruit
Gent
Grote Kerk Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Theater De Kik
Elst
19:00
Theater De Kik
Elst
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
DNK
Assen
20:00
De Bonte Wever
Assen
19:00
DNK
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
zaterdag 28 november 2020
20:30
BJ Baartmans
Lutherse Kerk, Nijmegen
19:00
Frank Boeijen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
20:00
Gold - Dutch Eagles
MECC, Maastricht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Iris Hond
De Harmonie, Leeuwarden
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
20:45
Idiots / Marooned
Zik Zak, Ittre
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
Zoutmus in concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rolf Sanchez
Schouwburg Het Park, Hoorn
Zoutmus in concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rolf Sanchez
Schouwburg Het Park, Hoorn
Popronde Eindfeest
Het Podium, Hoogeveen
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge
Studio 21, Hilversum
21:30
Aafke Romeijn
Vorstin, Hilversum
Tino Martin
Studio 21, Hilversum
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: The Glamrocks + 70's Party
Muziekcafé Helmond, Helmond
Moonrise
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Metropole Orkest Bigband - Jazz Night 2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Mick Hup
Estrado, Harderwijk
19:30
Mick Hup
Estrado, Harderwijk
21:00
Banji
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Fischer-z Show 2
Patronaat, Haarlem
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
20:00
Los Pirañas / The Phantom Four
Slachthuisterrein, Haarlem
19:00
Banji
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Fischer-Z Show 1
Patronaat, Haarlem
WadAap
Simplon, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
ANBU
Simplon, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Revölvo - Live & Stream
StudioGonz, Gouda
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
21:30
Wallace Vanborn
Vooruit, Gent
20:00
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Capitole, Gent
19:15
Wallace Vanborn
Vooruit, Gent
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Kik, Elst
19:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Theater De Kik, Elst
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
The Sessions: Elephant
Effenaar, Eindhoven
Thijs Boontjes Zingt Bram Vermeulen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
August Burns Red / Bury Tomorrow / Miss May I / Thornhill
Effenaar, Eindhoven
15:30
Nuevo Manteca
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bäsn
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pro8l3m
Bibelot, Dordrecht
19:30
Ten Times A Million
Bibelot, Dordrecht
Niels Geusebroek - Young at heart
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:00
The Great Communicators
Paard, Den Haag
19:30
The Great Communicators
Paard, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Great Mountain Fire
Botanique, Brussel
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Dennis van Aarssen - That's life
DNK, Assen
20:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
19:00
Dennis van Aarssen - That's life
DNK, Assen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Andre Hazes
Lotto Arena, Antwerpen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen