Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
Vera
Groningen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Het Bos
Antwerpen
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Paard
Den Haag
Muziekpodium Zeeland
Veere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultura
Ede
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
woensdag 04 maart 2020
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Meute
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Modena City Ramblers
Q-Factory, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
O'G3NE
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Markant Uden, Uden
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Remy van Kesteren
Paard, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Saxon
Trix, Antwerpen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 05 maart 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
(Sandy) Alex G
Paradiso, Amsterdam
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders / Schizophrenia
Simplon, Groningen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Big Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
21:00
Canshaker Pi
Vera, Groningen
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Charlotte Dos Santos
BIRD, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater Idea, Soest
20:30
Diamanda Dramm / Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht
Diamond Head / Saxon
Doornroosje, Nijmegen
Disfear
Het Bos, Antwerpen
20:30
Doka Live | The Resurrection
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Donna Blue
V11, Rotterdam
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Posttheater, Arnhem
20:00
Edwin Evers Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eric Vloeimans
Paard, Den Haag
Eric Vloeimans
Muziekpodium Zeeland, Veere
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Forever Amy
Hedon, Zwolle
Frans Bauer - Live in Concert
Zaantheater, Zaandam
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Halsey
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Handsome Poets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Veste, Delft
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jeffrey Lewis / Nele Needs A Holiday
dB's, Utrecht
20:30
Jim Bakkum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jodymoon - A Love Brand New
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
King Krule
Melkweg, Amsterdam
20:00
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel