Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Pook
Oostknollendam
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:30
P3
Purmerend
NXT Events
Gemert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
KOFA
Vlaardingen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:30
Groene Engel
Oss
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Fluxus
Zaandam
Fluor
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
17:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
Dieka
Markelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Diek
Lichtenvoorde
De Vasim
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
14:30
De Pul
Uden
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
De Bosuil
Weert
21:00
De Bonte Wever
Assen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Brigant
Arnhem
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
18:30
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
19:45
013
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Todo
Best
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 18 november 2017
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Feuerengel
P60, Amstelveen
21:30
Kenny B
P3, Purmerend
Takida
NXT Events, Gemert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fred Eaglesmith
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick)
Fluxus, Zaandam
Spinvis
Fluor, Amersfoort
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
23:00
Distance / Egoless / Joker
Doornroosje, Nijmegen
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
Bökkers
Dieka, Markelo
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:00
Chantal Acda
De Spot, Middelburg
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Kim Wilde
013, Tilburg
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
zondag 19 november 2017
20:00
Paradise
Trix, Antwerpen
19:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
Indiestad: Tusks, Agar Agar, San Dollar
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
RAN
Todo, Best
20:15
Grandbrothers
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Maaike Martens
Theater PePijn, Den Haag