Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mezz
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Popcentrale
Dordrecht
Theater Dakota
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Flint
Amersfoort
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
De Meester
Almere
Grenswerk
Venlo
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Bosuil
Weert
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Vorstin
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Brandpunt
Breda
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Rotown
Rotterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
C.C. Hasselt
Hasselt
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:00
OJC Comeet
Someren
van Beresteyn
Veendam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Melkweg
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kik
Elst
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Music City
Antwerpen
Polfermolen
Valkenburg
Zaantheater
Zaandam
23:30
Vera
Groningen
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Evoluon
Eindhoven
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
dB's
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Sportpaleis
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
De Reggehof
Goor
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
19:30
Corneel
Lelystad
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 16 december 2016
21:00
Liptease Kerstshow
Bibelot, Dordrecht
LOS - VAST
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lose Control: Serious Request Editie - dancefeest voor 12 t/m 15 jaar
Mezz, Breda
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mannen van Naam
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Maxazine Presents: Marvin Dee + Petrol + Abby Lies
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Milow
Doornroosje, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Zaantheater, Zaandam
Model Depose
Popcentrale, Dordrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
New York Gospel Stars - Black Energy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Zaantheater, Zaandam
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
RocknRolla Soundsystem
Neushoorn, Leeuwarden
Roos Blufpand - Hoe Dan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Sabrina Starke
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Sandra van Nieuwland
De Meester, Almere
Sevn Alias
Grenswerk, Venlo
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Skip & Die
Luxor Live, Arnhem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan
De Oosterpoort, Groningen
Symfo Classics
Gigant, Apeldoorn
21:00
T-99
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Tarragona
Statenzaal, Zwolle
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
The Avonden en Smetvis in de Suikerfabriek
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Black Marble Selection in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
The Doors Alive
Vorstin, Hilversum
The Dutch Eagles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Kik
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
THT
Brandpunt, Breda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tjing Tjing
Burgerweeshuis, Deventer
Town of Saints
Rotown, Rotterdam
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 17 december 2016
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The
OJC Comeet, Someren
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Bettie Serveert
Vera, Groningen
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
DeWolff
Patronaat, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Doelen, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
22:00
Flat Tire
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Fleddy Melculy
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht