Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Corneel
Lelystad
Vera
Groningen
20:00
P3
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Bosuil
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Irrational Library Shop
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Café Koos
Zwolle
De Pul
Uden
Hedon
Zwolle
02:00
Het Bolwerk
Sneek
23:30
Vera
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
22:30
013
Tilburg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
So What!
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Bibelot
Dordrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Gelredome
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Atak
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:00
DeLaMar
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Jonosh
Asten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Groene Engel
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Markant Uden
Uden
Vorstin
Hilversum
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Munttheater
Weert
Schuur
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Effenaar
Eindhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
O.J.C.Cartouche
America
Paradiso
Amsterdam
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
Theater Dina
Dedemsvaart
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 22 december 2017
20:00
Briqueville / Brutus / Steak Number Eight
Mezz, Breda
23:00
Bong-Ra
Gebr. De Nobel, Leiden
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bettie Serveert
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Berget Lewis - A soulful Xmas
Corneel, Lelystad
Bazzookas
Vera, Groningen
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
P3, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 23 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vandenberg's Moonkings
De Bosuil, Weert
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Tom Trago
Luxor Live, Arnhem
19:30
The Visual
Paard, Den Haag
20:00
The Sleigh Shakers
Irrational Library Shop, Haarlem
20:15
The Mon Amour Band - 50 jaar Palingsound
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Fiscus
Café Koos, Zwolle
The Doors Alive
De Pul, Uden
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
02:00
The Charm The Fury
Het Bolwerk, Sneek
23:30
The Baby Salad / Volvo
Vera, Groningen
20:30
Symfo Classics II - The Best of Symphonic Rock met Cindy Oudshoorn, Ed
Metropool, Hengelo
22:30
Sunnery James & Ryan Marciano
013, Tilburg
21:00
STUFF. + Geroezemoes
De Zwerver, Oostende
20:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
17:00
Steffen Morrison Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Stardusters
Cacaofabriek, Helmond
Spinvis
De Roma, Antwerpen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Sham 69
Little Devil, Tilburg
19:30
Sevn Alias
013, Tilburg
20:30
Sabrina Starke
't Ukien, Kampen
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
Pieter Derks - Spot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
philharmonie zuidnederland: Tsjaikovski's Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Orange Skyline
Podium Victorie, Alkmaar
Oleta Adams
Flint, Amersfoort
Nielson
Bibelot, Dordrecht
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
My Baby
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Music Show Scotland
Gelredome, Arnhem
22:00
Mt. Echo + Bismut + MNHM
Merleyn, Nijmegen
20:00
Molly Hatchet
Atak, Enschede
20:30
Mister and Mississippi
EKKO, Utrecht
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:30
MARS WILLIAMS PRESENTS 'AN AYLER XMAS'
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Mala Vita
Simplon, Groningen
Luwten
Rotown, Rotterdam
22:00
LIVE: No Time Funky Soulband
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lil Kleine
Luxor Live, Arnhem
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kris Berry
Metropool, Hengelo
20:00
Kitchenette / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Jermain Bridgewater
Altstadt, Eindhoven
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
HRTZ
Bibelot, Dordrecht
20:00
Happy Camper
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
20:45
Dool + Gold
Neushoorn, Leeuwarden
Donnerwetter
Jonosh, Asten
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Diggy Dex
De Oosterpoort, Groningen
23:45
Delta Funktionen
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
De Sluwe Vos / Lucky Done Gone
Groene Engel, Oss
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Markant Uden, Uden
Daredevils
Vorstin, Hilversum
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Munttheater, Weert
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Schuur, Haarlem
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Christmas Sing-a-long
Effenaar, Eindhoven
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
20:30
Broederliefde
Grenswerk, Venlo
Bökkers
O.J.C.Cartouche, America
Bløf
Paradiso, Amsterdam
21:30
Bjorno / Dr. Rude / Outsiders / The Darkraver
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Abrupt Demise / Graceless
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Abba Gold
Q-Factory, Amsterdam
zondag 24 december 2017
23:00
Yellow Claw
Effenaar, Eindhoven
Stephanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
23:00
Moksi / Yellow Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Jhilani wijsman
PopEi, Eindhoven
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam