Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Grote Kerk
Elburg
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:45
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
18:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
vrijdag 06 maart 2020
19:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Elburg
20:15
The Overslept
Hedon, Zwolle
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jan Rot - O Ja!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Ruth Jacott
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Hadewych Doet De Dames
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
The Soul Preacher
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
20:30
Shht
Luxor Live, Arnhem
20:00
Remy van Kesteren
Luxor Live, Arnhem
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
Arno
Melkweg, Amsterdam
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
Shaed
Melkweg, Amsterdam
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
20:00
Darlyn
Mezz, Breda
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Blunderbuzz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Kik
Nieuwe Nor, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
P3, Purmerend
21:00
Stones Sessions
P60, Amstelveen
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
22:00
Baby Rose
Paradiso, Amsterdam
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thomas Oliver
Paradiso, Amsterdam
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
GENTS / Raven Artson
Podium Asteriks, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kraak & Smaak
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Ruben Annink
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
18:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:00
Kern Koppen - STOMP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lorenzo
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
20:00
Sometime the Wolf
S-Plaza, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Bløf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Queen The Music
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Lochem, Lochem
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Iris Hond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vera Mann - Goesting
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Handsome Poets
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Aan de Slinger, Houten
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen