Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
O.J.C. Nirwana
Lierop
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Oosterpoort
Groningen
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:00
Theater Sneek
Sneek
19:00
013
Tilburg
19:00
De Bakkerij
Castricum
19:30
De Pul
Uden
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Veste
Delft
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Rue de la Gare
Emmen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Post
Midwoud
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Club 26
Genk
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
The Move
Arnhem
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Gigant
Apeldoorn
Groene Engel
Oss
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 04 februari 2017
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
St. Tropez
O.J.C. Nirwana, Lierop
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bruut!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
Steve Hill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Boss Hog
Muziekgieterij, Maastricht
Daniel Lohues - Moi
Theater Zinin, Nijverdal
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Tom Neven
Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
19:00
Chelsea Grin
013, Tilburg
19:00
BakHerrie Metal Festival: 4 bands, 1 night!
De Bakkerij, Castricum
19:30
Once (Tribute to Pearl Jam) + simple creed
De Pul, Uden
Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Don Diablo presents Hexagon
Melkweg, Amsterdam
19:30
High Valley
Melkweg, Amsterdam
Hessel
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:00
Pink Project
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Jostiband
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jett Rebel
Ahoy, Rotterdam
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:00
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Delain
Metropool, Hengelo
20:00
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Hydrogen Sea
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Brutus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rapalje
Iduna, Drachten
20:00
Griz
Melkweg, Amsterdam
20:00
FABELHAFT
CCXL Theater, Vlissingen
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Veste, Delft
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Vieze Ma3seb Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Dutch Eagles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Rue de la Gare, Emmen
20:00
O'G3NE
De Reggehof, Goor
20:00
Yuri Honing
AINSI, Maastricht
20:00
Maarten van der Weijden
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Shinigami
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Soul Power – Make it Funky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tango Argentina - Walton/Van Duinen
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
20:00
Dilana
De Post, Midwoud
Carach Angren
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Compact Disk Dummies
Club 26, Genk
20:00
My Darling Clementine
Dassenakker Live, Houten
20:00
Hard Bass
Gelredome, Arnhem
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maame Joses - Something for the Soul
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mathilde Santing
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
20:30
the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lemon (NL)
The Move, Arnhem
20:30
Tangarine
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Groene Engel, Oss
20:30
Stephen Fearing
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Jeff 'Tain' Watts Trio
LantarenVenster, Rotterdam