Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:15
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
Café Plantage
Leiden
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cul de Sac
Tilburg
De Bosuil
Weert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Zwerver
Oostende
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Robuust
Middelburg
Rotown
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Loft
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 28 maart 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
The Echo Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
You Are Part Of This Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bahamas
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marutyri
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 29 maart 2018
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Camille
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:15
50 jaar Bibelot
Bibelot, Dordrecht
20:30
Carte Blanche: Andy Moor
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bahamas
Botanique, Brussel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today
Cul de Sac, Tilburg
The Animals
De Bosuil, Weert
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Temperance Movement
De Zwerver, Oostende
20:00
Suzan & Freek
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
De Likt
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Reazun + John Konatty (album release)
EKKO, Utrecht
21:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Kuenta i Tambu (KiT) + Joey le Soldat
Grounds, Rotterdam
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
20:00
Kruidkoek
Hedon, Zwolle
Aldous Harding
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Joep Pelt
Iduna, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
SKILZZ // KEVIN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vive La Fête
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mydy Rabycad
Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen
Markant Uden, Uden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:00
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
Anne-Marie
Melkweg, Amsterdam
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
21:00
RUV
Metropool, Hengelo
Frei.Wild
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Mezz, Breda
19:00
philharmonie zuidnederland: Matthäus-Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Lunchpauzeconcert Saxofoonensemble CvA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Spinvis
P60, Amstelveen
20:00
Invitation to the Sound of Earth & Fire
Paard, Den Haag
19:30
Muffdriver / Oskoed Slotters
Paard, Den Haag
20:00
My Baby / Jungle By Night / Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
EUT
Patronaat, Haarlem
Popa Chubby
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sean Christopher
Robuust, Middelburg
Joost
Rotown, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Boudewijn de Groot tot Lil' Kleine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Stef Bos - Kern
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jamai - albumpresentatie
The Loft, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn