Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
13:00
Wilminktheater
Enschede
Theater De Kik
Elst
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
13:30
Chassé Theater
Breda
11:00
Chassé Theater
Breda
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:30
DeLaMar
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Paard
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Warande
Turnhout
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Zik Zak
Ittre
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Bblthk
Wageningen
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
zondag 06 december 2020
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
13:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Wilminktheater, Enschede
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
16:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Hannah Mae
Paard, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
13:30
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
11:00
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
Moscow Death Brigade
Melkweg, Amsterdam
Chuck Ragan
Melkweg, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
16:30
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Dutch String Collective - Schubert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 07 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
20:00
Arabnormal
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Roel Spanjers Voodoo Piano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Holleeder
Effenaar, Eindhoven
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Joep Beving
Paard, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
Bing & Ruth
Botanique, Brussel
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
John Grant
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brooke Annibale
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Venray, Venray
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Real Estate
TivoliVredenburg, Utrecht
The White Buffalo
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ben Miller Band / Deadline
Zik Zak, Ittre
20:00
Jimmy Diamond - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Hiphop Sessions: Goontex Live
Effenaar, Eindhoven
Joep Beving 8/12
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Benjamin Biolay
La Madeleine, Brussel
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
Garou
Koninklijk Circus, Brussel
Philippe Geubels
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Joesef
Melkweg, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:15
Michael Varekamp & The Legends
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 december 2020
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pierre Laernoes
De Bblthk, Wageningen
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The White Buffalo
013, Tilburg
Chris Verlaan - Man in de Maak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Kardol - Welkom
De Meenthe, Steenwijk
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
Milow
Doornroosje, Nijmegen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Ogterop, Meppel