Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool Enschede
Enschede
Vorstin
Hilversum
Grand Cafe Carambole
Winschoten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Posa
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Luxor Live
Arnhem
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Gooiland
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Martiniplaza
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Depot
Leuven
Melkweg
Amsterdam
de wormerveerse vermaning
Wormerveer
Theater Concordia
Haastrecht
Drommedaris
Enkhuizen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zappa
Antwerpen
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
Ahoy
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Forum Theater
Sittard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Fort33
Leusden
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
La Madeleine
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Theaterboerderij
Ekehaar
Gigant
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Paard
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
De Harmonie
Leeuwarden
Bootstraat
Hasselt
Zuiderpershuis
Antwerpen
De Eendracht
Gemert
Merleyn
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Luctor et Emergo
Rilland
Cacaofabriek
Helmond
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
Spant!
Bussum
Café Wilhelmina
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Den Bolder
Waspik
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Tuin
Leusden
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
Veluvine
Nunspeet
C.C. De Mol
Lier
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Koepeltheater
Leeuwarden
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Capitole
Gent
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Patronaat
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
Bimhuis
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 14 maart 2020
MaYaN
Metropool Enschede, Enschede
Max Meser Group
Vorstin, Hilversum
Massive Asaault
Grand Cafe Carambole, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maria de Fátima - Portugese Fado
Theater Posa, Lelystad
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maan
Luxor Live, Arnhem
LIVE: Rage a/t Machine + Queens o/t Stone Age (2 tributes)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater `t Spieker, Eibergen
Leoni Jansen
Theater Berkelland, Eibergen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Martiniplaza, Groningen
Lavinia Meijer
Theater De Lievekamp, Oss
Kompromat
Het Depot, Leuven
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
JW Roy
de wormerveerse vermaning, Wormerveer
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Concordia, Haastrecht
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Drommedaris, Enkhuizen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Hoftheater, Raalte
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - O Ja!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Iris Hond
Schouwburg Hengelo, Hengelo
I Prevail
Zappa, Antwerpen
I Muvrini
De Spil, Roeselare
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Het Gezelschap
Gebr. De Nobel, Leiden
Hessel & Tess
Ahoy, Rotterdam
Heidevolk
Q-Factory, Amsterdam
Happy Mondays
Paradiso, Amsterdam
Hanssi Kaiser
Forum Theater, Sittard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hadewych Doet De Dames
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Grote Prijs van Leusden Finale
Fort33, Leusden
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
GBH
Effenaar, Eindhoven
Fresku
Meervaart, Amsterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Francesco De Gregori
La Madeleine, Brussel
Forever Amy
Q-Factory, Amsterdam
Fay Lovsky / Oleg Fateev / Thijs Borsten
TivoliVredenburg, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Eric Vloeimans' Gatecrash
Gigant, Apeldoorn
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
Engel (NL)
Paard, Den Haag
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Ellen ten Damme - Casablanca
De Harmonie, Leeuwarden
Eefje de Visser
Bootstraat, Hasselt
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Dutch Eagles
De Eendracht, Gemert
Dr. Ring-Ding
Merleyn, Nijmegen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dominic Seldis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
Delta Generation
Luctor et Emergo, Rilland
Def Americans - 12,5 jaar Jubileum
Cacaofabriek, Helmond
De Wethouders
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
Daredevils
Duycker, Hoofddorp
Danny Blue And The Old Socks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ciconia Consort
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
CCC Inc.
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Broken Brass
De Helling, Utrecht
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Best Of Jazz-Rock & Fusion-Frank Gambale All Star Band / Richard Halle
Boerderij, Zoetermeer
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Veluvine, Nunspeet
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Back to the Country - Part 9
Koepeltheater, Leeuwarden
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Koningshof, Maassluis
An Evening With Whitney
Capitole, Gent
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Alfredo Tejado & Patricinio Hijo
Bimhuis, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven